Hangi banka daha kullanışlıdır?

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar

Forumla ilgisi yok ama ben bu yaşıma kadar hiç kredi kartına bulaşmadım ama bu aralar ihtiyaç duydum. Bilgili olan var ise en kullanışlı hangi bankanın hangi kartıdır acaba. Bana iş bankası maximum kart önerdiler faiz oranı çok az diye. Yorumlarınızı bekliyorum

Dora

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,797
Enpara, albaraka, türkiye finans. Muhteşem üçlü.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
En para favorim ama ben banka kartını kullanıyorum kredi kartı uzak olsun aman aman

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Enparada sanal kart özelliği yok henüz onun dışında iyi.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Paran varsa hepsi güzel bonus ve world kart kullanıyorum. Maximum kartımı kart ücreti iade etmedikleri için iptal etmiştim :)

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Enpara, albaraka, türkiye finans. Muhteşem üçlü.
Reis bu enparanın atmsi vs var mı Qnb ye bağlı sanırım o atmlerde kullanılıyor mu ücretsiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paran varsa hepsi güzel bonus ve world kart kullanıyorum. Maximum kartımı kart ücreti iade etmedikleri için iptal etmiştim :)
Evet öyle.. ama işte hani faiz oranları var malum bonus garanti 2.0 faiz ile en yüksek faize sahip en düşük ing qnb iş bankası vs ama işte sadece oda yetmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve extra olarak limit de önemli şu şekil söyleyeyim enpara da en fazla 60bintl kredi çekiliyormuş öyle gördüm diğer bankalar da limit yok yani senin ödeyebileceğini onaylarsa 300 bin 500bin veriyorlar neyse bendd 1 tane alayım başka almayayım kafasında olduğumdan qnb veya iş bankasından almayı düşündüm sizler bu 2 banka hakkında ne düşüniyorsunuz?

Son düzenleme:

Dora

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,797
Qnb yan bankası kullanırsın ayrıca aylık belli oranda tüm atmlerden para çekme hakkın falan var avantajları bol.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Türkiyenin en büyük bankası ziraat zaten bankkart combo vs dikkatimi çekmişti ben şimdi iş bankası ziraat ve enpara arasında kaldım enpara düşük kredi vermese iyi aslında ilerde ne olur ne olmaz ev vs almaya kalksan 60binden yukarı vermiyor gördüğüm kadarıyla o sebepli ziraat ile iş bankası daha cazip geldi

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,699
Albaraka'nın kartı peşin fiyatına 9 taksit yapıyor. Güzeldir. Ama müşteri ilişkileri biraz sorunludur.

Kuveyt Türk kartı 3 taksit yapıyor, ama müşteri ilişkileri ve hizmetleri 10 numaradır.

Bende bu ikisi var sadece.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,164
Türkiyenin en büyük bankası ziraat zaten bankkart combo vs dikkatimi çekmişti ben şimdi iş bankası ziraat ve enpara arasında kaldım enpara düşük kredi vermese iyi aslında ilerde ne olur ne olmaz ev vs almaya kalksan 60binden yukarı vermiyor gördüğüm kadarıyla o sebepli ziraat ile iş bankası daha cazip geldi
Ziraat güzel kontör yüklüyorum 4gb geliyor bankkar tan aldığım için her yüklemede 4 gb bu ay 12gb geldi kafadan