hangi android işletim sistemini kurmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

monodrax

Asistan
Reaksiyon puanı
124
merhabalar ben android işletim sistemi kuracağım ama bazıları i harfi yerine virgül yazıyor, çoğu da fareyi çok kaydırıyor. hangi android işletim sistemini kurmalıyım?

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
merhabalar ben android işletim sistemi kuracağım ama bazıları i harfi yerine virgül yazıyor, çoğu da fareyi çok kaydırıyor. hangi android işletim sistemini kurmalıyım?
İ harfi yerine , yazmasının sebebi klavyenin tr olarak değil de en olarak ayarlı olduğundandır ayarlardan düzeltebilirsiniz,en popüler android dağıtımları:
Androidx86
BlissOS
PrimeOS

monodrax

Asistan
Reaksiyon puanı
124
İ harfi yerine , yazmasının sebebi klavyenin tr olarak değil de en olarak ayarlı olduğundandır ayarlardan düzeltebilirsiniz,en popüler android dağıtımları:
Androidx86
BlissOS
PrimeOS
söylediğiniz bu android işletim sistemleri i yerine virgül yazmazlar değil mi?

monodrax

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Klavyeyi tr olarak ayarlardan ayarlamanız gerek çok basit bir işlem daha sonra normal yazarlar :)
son bir soru diski bölüp flash bellekle android işletim sistemini kurduktan sonra windows 10'a geri dönebiliyor muyum?

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
son bir soru diski bölüp flash bellekle android işletim sistemini kurduktan sonra windows 10'a geri dönebiliyor muyum?
Dual boot yaparsanız iki işletim sistemi de bilgisayarınızda bulunur ve istediğinizi kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.:)

monodrax

Asistan
Reaksiyon puanı
124

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
bir sefer phoenix os kurduktan sonra windows 10'a geri dönememiştim. önyüklemede sadece phoenix os vardı. onun için sordum.
Galiba kurulumda Windows'un olduğu diske kurmuşsunuz sanırım ondan olmuş,kuurulumda başka bir disk bölümü oluşturarak kurarsanız windows gitmez.

Son mesajlar