Hangi adobe CS sürümünden memnunsunuz?

Sizce en sorunsuz çalışan CS sürümü hangisi

• Kullanılan toplam oy
    17

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar fireworks ve dreamweaver ağırlıklı çalışıcam, bir kaç gundur sürümleri denemeye çalışıyorum.sizlerin görüşleriniz doğrultusunda şuanda mevcut cs sürümlerinden en stabil olarak çalışanı hangisidir? hepsini deneme fırsatı bulduysanız eğer artıları ve eksileri olarak yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim teşekkürler..

cold38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cs5.5 kullaniyordum simdi Creative Cloud alip CS6 ya gectim acikcasi Fireworks kullanan biri degilim genelde dizayni photoshop'da hallediyorum o yuzden birsey diyemicem ama Dreamweaver da guzel yenilikler gelmis. Mobil ve normal browser arasindaki uyusmazliklar icin guzel yenilikler getirmisler.(En cok o hosuma gitti)
Incele bir ozellikleri stabil olarak diyorsan CS6 baya iyi neredeyse 1 haftadir kullaniyorum hic hata vermesi gibi seyler gormedim.

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yorumlarınıza teşekkurler başka yorumları olan arkadaşlarda yazarlarsa sevinirim..

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adobe cs5.5 sürümündeki açıktan dolayı ücret ödeme ve yükseltme önerdi bizlere. Bende Cs6 sürümüne geçtim. Çok uzun yıllardır adobe ile işimi devam ettiriyorum. Diğer tasarım programlarından çok daha stabildir Adobe. Cs6 ile gelen bir çok özellikte açıkcası bizim işimizi kolaylaştırdı. Zaten büyük ihtimalle web tasarım için kullanacağın 2 program var FW ve DW , Bence cs6 sürümünü kur. Hem daha öncesinde bulunan buglarda bununla birlikte düzeltildi. Özellikle illustrator , photoshop ve after effects'teki yenilikler işimizi hafifletti.

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cs 6 yukledım bakalım inşallah sorun çıkarmaz . diğer sürümlere göre anladığım kadarıyla fark yaratmış bi sürüm gibi duruyor.