Hamile Kadın ve Eşinden Şok İddia!

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Şahinbey ilçesinde ikamet eden 1 yıllık evli çiftin ortaya attığı iddia herkesi şok etti. Ailenin iddiasını doğrulayan nitelikteki video ise izleyenleri hayretler içinde bırakıyor. Birkaç gün önce 8 aylık hamile Esra Kocabaş evinin salonunda karnındaki bebeğine seslendi. Bu sırada erkek kardeşi ise ablasını videoya çekti. İlk önce durumu fark etmeyen aile daha sonra videoyu izleyince büyük bir şok yaşadı. Görüntülerde anne bebeğine "Kızım baba nerde? İşe mi gitti?" sorusuna karşılık "Evet" anlamına gelen bir ses çıkarıyor.
1 yıllık evli 8 aylık hamile anne adayı Esra Kocabaş, duyulan sesle büyük bir şok yaşadığını belirterek, "Ben bebeğimle konuşurken videoya çekiyorduk. Bu sırada herhangi bir ses fark etmedik. Ancak videoyu izledikten sonra sesi duyduk ama inandırıcı gelmedi. Sesi gerçekten duyunca büyük bir şok yaşadık. Kızıma soru soruyordum ve baban nereye gitti diye soruyordum. Oda videoda duyulduğu gibi karşılık verdi" dedi.
Baba olmaya gün sayan Serkan Kocabaş ise iş dönüşünde durumun kendisine anlatıldığını belirterek, "Bebeğin sesini duyduklarını söylediler. Bende inanmadım ve şaka yaptıklarını düşündüm. Ondan sonra videoyu izlemeye başladım. Videoyu izlerken o sesi bende duydum ondan sonra bende şok oldum. Daha sonra bunu arkadaşlarla paylaştım ve onlarda çok şaşırdı. İlk önce söylediğim bazı kişiler inanmadı ama görüntüyü izledikten sonra şok oldular. Bazı kişilerde bunu videoya çekmememiz için uyardı ve günah olacağını söylediler. Bizde ondan sonra hiç çekmedik" diye konuştu.

Kaynak
http://haber.mynet.com/detay/yasam/...edium=www&utm_campaign=home_haber_thumbnail_1

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Videosu:

[SDNTV3]http://vi13.mynet.com/mynetvdostore/fd2813e2bce912ac44757cc55da22b7f4c5166e3/25/17/641117/641117.flv[/SDNTV3]

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Melekler korusundaki kız değil mi bu yaa :D

özgür deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
-kızım baba nerde işe mi gitti?

-size öyle söylememi istedi ama kahvede pişbirik çeviriyo şimdi... benden duymadınız ha. babam sonuçta.

ben böyle duydum videodaki sesi

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Televizyondan falan gelmiştir o ses. O kadar net çıkmaz karındaki bebek sesi. Televizyondan çıkmazsa bile montaj falandır.

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Bunlar herkesi kendileri gibi aptalmı zannediyor acaba:cursing:

En basitinden anne karnındaki bir bebek akciğerlerini kullanamaz.Akciğerlerini kullanmadanda nefes verip gırtlaktan ses çıkartamaz.

Bence odadaki biri o sesi biryerinden çıkartıyor :)

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
baba işe mi gitti?
-evet dönüşte pazara da uğrayacakmış

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
zorla küfür ettirecekler yaa, üç kağıtcılar, o anda duymamışda videoyu izleyince duymuş muş, kamera 5 metreden çekiyor bariz evet sesi geliyor karnından çıkan sesi nasıl duymuyor.

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
bir bebek sesi geliyor ama anlayamadım tam olarak

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Hadi hepsini geçtik bebek annesinin karnında konuşuyo diyelim,o bebek suyun içinde şuan,kafanı suya sokta bi evet desene bakalım nasıl bi ses çıkacak.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Bunlar herkesi kendileri gibi aptalmı zannediyor acaba:cursing:

En basitinden anne karnındaki bir bebek akciğerlerini kullanamaz.Akciğerlerini kullanmadanda nefes verip gırtlaktan ses çıkartamaz.

Bence odadaki biri o sesi biryerinden çıkartıyor :)
Hadi hepsini geçtik bebek annesinin karnında konuşuyo diyelim,o bebek suyun içinde şuan,kafanı suya sokta bi evet desene bakalım nasıl bi ses çıkacak.

Kesinlikle yaa.
Sestelleri akciğerleri gelişmemiş bir zigot o daha nasıl ses çıkarsın hem de net bir şekilde.

Bi gidin Allah aşkına yaa !!

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sdn videosu acilmiyor. firefox kullaniyorummmm :)

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
bir ara sakalli bebek diye birsey cikmisti dünyanin batacagini söylüyordu aradan 20 yil gecti :) bu bebegin derdi neymis :)

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
- baban işemi gitti
- dur anne gps ten bi bakim dönerim sana