Halo 3 Çoktan Nette

Xbox 360 kullanıcılarının uzun süredir bekleyip de kavuşamadığı Halo 3, çıkışından birkaç gün önce internet uzayındaki yerini aldı. Uyaralım, hacmi biraz büyük.

Çıkışına günler kala, çok beklenen Xbox 360 oyunu Halo 3, internette yasadışı şekilde dağıtılmaya başladı. 7 GB'ı geçen dosya boyutuna rağmen çoktan etrafa yayılan oyunu kimin sızdırdığı çok net değilken, birkaç şanslı kişinin önceden edindiği düşünülünce, bunun olması kaçınılmaz bir durum olduğunu görebiliyoruz. Yılın oyunu olma yolunda ilerleyeceği düşünülen Halo 3'ün ilk şöhretine bu şekilde kavuşması ise artık sizlerin takdirine kalmış bir şey.

Her ne kadar diskler çeşitli kopya koruma yöntemlerine sahip olsa da oyunun "modlanmış" bir Xbox 360'te çalışabileceği dedikoduları etrafta dönüyor.

SDN - http://shiftdelete.net
 

nofearman

Asistan
sahsen halo hiçte güzel bir oyun degil. microsoft'un dayatmalı oyunlarından birisi. need for speed pro street hele bi gelsede oynasak diyenlerin sayısının daha fazla olduguna eminim
 

m1903

Profesör
Microsoft ne diye dayatıyorki oyunu sana ??? Oynamazsan oynama.Microsoft game studios'un yaptığı,adının geçtiği çok güzel oyunlarda var !!! bakınız: MS Flight Simulator serisi,Age of empires serisi,rise of nations ...
 
Üst