Haksızlık Yapıldığını Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba SDN Forum . Ben her sabah gözümü sdn ile açan bir SDN üyesiyim . Bazen yorumlarımın bazı nedenlerden dolayı kaldırıldığını gördüm ve forum kuralları gereğince sizi haklı buldum .

Benim bir mesajımın silinme nedeni kavga vb. olay çıkarabilecek yorum olmasıydı ve ordaki "sizin gibi beyinler" lafını kullandığım için kaldırılmıştı . Daha demin gezerken gorduğum mesajı ek olarak atmak isterim .
wp_ss_20160808_0001.png
buradaki "sizin bu zihniyet" lafı benim,"sizin gibi beyinler" lafı ile aynı durumdadır . Ama bu mesaj silinmemiş ve kavga çıkarmaya yönelik. Bu mesajın neden kaldırılmadığını öğrenmek istiyorum . Sizin kavga anlayışınız,olay anlayışınız farklı mıdır?

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Merhaba SDN Forum . Ben her sabah gözümü sdn ile açan bir SDN üyesiyim . Bazen yorumlarımın bazı nedenlerden dolayı kaldırıldığını gördüm ve forum kuralları gereğince sizi haklı buldum .

Benim bir mesajımın silinme nedeni kavga vb. olay çıkarabilecek yorum olmasıydı ve ordaki "sizin gibi beyinler" lafını kullandığım için kaldırılmıştı . Daha demin gezerken gorduğum mesajı ek olarak atmak isterim .Ekli dosyayı görüntüle 8303 buradaki "sizin bu zihniyet" lafı benim,"sizin gibi beyinler" lafı ile aynı durumdadır . Ama bu mesaj silinmemiş ve kavga çıkarmaya yönelik. Bu mesajın neden kaldırılmadığını öğrenmek istiyorum . Sizin kavga anlayışınız,olay anlayışınız farklı mıdır?
Belki gözlerinden kaçmıştır art niyet aramamak lazım diye düşünüyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sevgili Arrow

O mesaj silineli bayağı oldu, belki gözünden kaçmıştır.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sevgili Arrow

O mesaj silineli bayağı oldu, belki gözünden kaçmıştır.
Tamamdır hocam . Benden konuya baktığımdan yani ss aldığımdan 5 dakika sonra kalkmış muhtemelen o sıralar bu konuyu açıyordum . Teşekkürler :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kimseye çifte standart uygulanmadığını tekrar belirtmek isterim.

İçiniz rahat olsun arkadaşlar :)