Hakan Çalhanoğlu Koronavirüse Yakalandı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun COVID-19 testinin pozitif çıktığı ve takım arkadaşı Theo Hernandez ile birlikte karantinaya alınmış. Milan kulübünden yapılan resmi açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Milan'la sözleşmesi bu yaz sona erecek olan Hakan Çalhanoğlu takımıyla çıktığı 24 maçta 6 gol 9 asiste imza attığını hatırlatarak kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

enesenesbera

Doçent
Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun COVID-19 testinin pozitif çıktığı ve takım arkadaşı Theo Hernandez ile birlikte karantinaya alınmış. Milan kulübünden yapılan resmi açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Milan'la sözleşmesi bu yaz sona erecek olan Hakan Çalhanoğlu takımıyla çıktığı 24 maçta 6 gol 9 asiste imza attığını hatırlatarak kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
geçmiş olsun

Constantin87

Profesör
Özel başlık
Umarım doğru alandır

Allah şifa versin

Geçmiş olsun.Allah şifa versin.🙏🙏🙏

Özel başlık
Allah var, gam yok!
Bir gün FB'li olacağına inandığım süperstarlardan biri...
Şifalar diliyorum, ama sporcu bünyesi çok çabuk atlatacağına umuyorum.

Bende futbolu sevmem ve niye bunu yazıyorsam... Geçmiş olsun.
Yahu yeğenim, valla benim de hiçbir ilgimin olmadığı yüzlerce konu açılıyor ama kimseye bunu niye açıyorsun diye sormuyorum! Siz çok şekersiniz emi! :)

Özel başlık
Allah var, gam yok!
Son düzenleme:

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
KralFerdi
Acun'un parmağı olmaz mı? Duyduğum kadarıyla ücretin yarısı kadarını o ödemeyi taahhüt etmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin topçunuz Mandzukiç olacaktı ya, o da Milan ile anlaşmış BJKolik! :)
Ne alaka mandzukiç neyi kast ettin burada ?yorumumda ne gördün de böyle yazıyorsun anlamadım abi? :)

Son düzenleme:
Özel başlık
Allah var, gam yok!
Ne alaka mandzukiç neyi kast ettin burada ?yorumumda ne gördün de böyle yazıyorsun anlamadım abi? :)
Yahu BJKolik bilirsin severim seni. İnsan sevdiğine takılır. Malum, Sergen bir ara Mandzukiç'le ilgileniyoruz demişti. Sen de Hakan için "Bizim topçumuz" deyince oradan telmih yapmak istemiştim. Bütün mesele bu. Sanki seni suçlamışım gibi alınmışsın ya üzüldüm.

SDN Son Haberler

Son mesajlar