Hagi resmen Galatasaray'da! Rijkaard gönderildi!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İyi birini belirlesin bari. :D Senin avatar da yakıyor ortalığı Eray. :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Lucescu gelse keşke tekrar :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Operasyonun adını duydunuz mu?

Ruh operasyonu. :D

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ne tolunayı be töbe töbe....

ulen adam Kayserispor'dayken anamız ağladı.. kurtulduk diye sevinirken şimdi Galatasaraya gelirse pis koyar valla :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Operasyonun adını duydunuz mu?

Ruh operasyonu. :D

ben hazırım :D

ouija2cv5.jpg

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
:D:D

wl2j6b.png

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Galatasaray'da sıcak gelişme. Sarı-kırmızılılar sportif direktörlük için Hakan Şükür ile kesin anlaştı. Teknik direktörlüğe ise efsane futbolcu Gheorge Hagi getiriliyor.

hagihakan600_P8PO1.jpg

Galatasaray'da sıcak gelişmeler devam ediyor. Sarı-kırmızılıların sportif direktörlük için Hakan Şükür'ün %100 anlaşıldığı, teknik direktörlük için en önemli adayın ise Gheorge Hagi olduğu bildirildi.

'Kral' geri dönüyor

NTV SPOR'da yayınlanan Spor Servisi programına telefonla bağlanan NTV SPOR haber müdürü Haluk Yürekli, Hakan Şükür'ün sportif direktörlüğe kesin olarak getirileceği bilgisine ulaştıklarını, teknik direktörlük için ise Hagi'yle büyük oranda anlaşma sağlandığını söyledi.

Kaynak

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Şükür: Galatasaray'dan teklif aldım

Gündemde en çok konuşulan isimlerden olan Galatasaray'ın efsane futbolcusu Hakan Şükür sadece NTV Spor'a konuştu...

%C5%9E%C3%9CK%C3%9CRB%C3%9CY%C3%9CK_8HL23.jpg

NTV Spor Haber Müdürü Haluk Yürekli'ye konuşan Hakan Şükür, Galatasaray'dan sportif direktörlük için teklif aldığını söyledi.

Şükür, Galatasaray ikinci başkanı Mehmet Helvacı ile bir araya geldiğini ve kendisine sportif direktörlük teklifini ilettiğini söyledi.

Hakan Şükür, Başkan Adnan Polat ile de görüştüğünü ve kafalarındaki sportif direktörlük için kendisini düşündüklerini Polat'ın ilettiğini söyledi.

Şükür, son olarak da teklife kesin bir cevap vermediğini söyledi.

NTV Spor

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

Hollandalı teknik adam Frank Rijkaard yönetimindeki Galatasaray ezeli rakiplerinin gerisinde kaldı.

rijkaard-858904.jpg

2009-10 sezonu başında Galatasaray'ın başına getirilen Frank Rijkaard 42 lig maçında 23 galibiyet 7 beraberlik 12 yenilgi aldı ve 76 puan topladı.

Galatasaray bu 42 haftada ezeli rakipleri Fenerbahçe'nin 14 puan, Beşiktaş'ın 1 puan gerisinde kaldı.

Galatasaray geçen sezonun şampiyonu Bursaspor'un toplamda 19 puan gerisinde kalırken, sadece Trabzonspor'u geçebildi.

Galatasaray son 2 sezonda dört büyükler içinde en çok yenilgi alan (12 yenilgi) ve en çok gol yiyen (47 gol) takım oldu.

Sporx

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

[SDNTV3]http://video.haber7.com/video_contents/19102010144705.flv[/SDNTV3]

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
[FLASH]http://s13.directupload.net/images/101019/mvzu9o6h.swf[/FLASH]

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
news_manset_resim_sl_HakanSukur001.jpg

Kesinleşen tek isim: Şükür!

Teknik Direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da ismi netleşen tek kişi Sportif Direktörlüğe getirilmesi beklenen Hakan Şükür.

Başkan Adnan Polat ve Yiğit Şardan gece geç saatlerde biraraya geldikleri Hakan Şükür ile Sportif Direktörlük görevi için kesin anlaşmaya vardılar. Sarı kırmızılı yönetimin, yeni teknik direktörle birlikte Hakan Şükür ismini de açıklaması bekleniyor.

Lig TV

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Hakan Şükür İçin sevindim Ancak Rijkaard Gitmemeli!

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Rijkaard giderse çok üzülürüm, çok karakterli bir hoca. Keşke şartlar iyi olsa da senelerce takımda kalsa..

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Lucescu gelse süper olur.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
ÇARESİZLİK ÇARE OLACAK MI? ADNAN POLAT NE DERSE TERSİ YAPILIYOR.. SEZGİN GÖREVDEN ALINIYOR, HAKAN ŞÜKÜR FUTBOLUN BAŞINDA..

polat_yigitsardan.jpg

Galatasaray'da başkan kim? Kararları kim alıyor belli değil. Son kongreden sonra büyük bir eksen kayması ile Aziz Yıldırım'ın yörüngesine giren Adnan Polat vaadlerle zaman kazanmaya çalışırken, G.Saray tarihinin en kötü dönemini yaşıyor. Ankaragücü mağlubiyeti sonrası dibe vuran G.Saray'da Rijkaard kurban edilirken, alınan kararlar ise ADNAN POLAT'ın çaresizliğini ortaya koyuyor.. Çünkü Polat'a rağmen, Sezgin'in görevine son verilirken, Polat'ı defalarca ağır eleştiren, hatta G.Saray'dan kovulmasına sebep olduğunu açıklayan, hatta ve hatta son kongrede açık açık Polat'a oy vermeyeceğini söyleyerek, muhalefetle çalışan ve Yiğit Şardan'ın KONUŞMALARINA DİKKAT ETSİN diyerek tehdit ettiği HAKAN ŞÜKÜR , futbolun başına getiriliyor. İŞTE G.SARAY'DAKİ AKIL ALMAZ GELİŞMELER..

Adnan Polat ve Yiğit Şardan'a karşı ağır eleştirilerde bulunan Hakan Şükür, sadece ve sadece taraftarın tepkisini dizginlemek için futbolun başına getiriliyor..

Öte yandan Hakan Şükür'ün futbolla ilgili yetkilerle donatılması ile birlikte ADNAN SEZGİN'in de ipi çekiliyor..

Başkan Polat tüm eleştrilere rağmen Adnan Sezgin'i yere göğe koymamış, adeta BİZ BİR BÜTÜNÜZ diyerek , görevde olduğu sürece Adnan Sezgin'in de görevine devam edeceğini defalarca üstüne basa basa açıklamıştı..

Hakan Şükür için ise çok ağır eliştrilerde bulunan ve SESİNİ KES diyen başkan Polat için Hakan Şükür aynı sertlikle hatta çok daha sert olarak açıklamalarda bulunmuş, kendisinin dini inançlarından dolayı Adnan Polat tarafından G.Saray'dan kovdurulduğunu söyleyerek, Adnan Polat'ın başkanlıktan gitmesi için var gücü ile çalışmıştı.

Son kongrede ise açık açık OYUNU ADNAN POLAT'a vermeyeceğini söyleyen Hakan Şükür, diğer aday Adnan Öztürk için çalışmış, eski takım arkadaşları ile birlikte TULUM olarak ADNAN POLAT a karşı oy kullanmıştı..

Ancak gelinen durumda.. Taraftarın burnun dan soluması, çok önemli bir derbi öncesi taraftara heyecan katmak isteyen Galatasaray yönetimi çareyi yine UEFA nın efsane kadrosundan isimlerle gerçekleştireceği yolunda karar aldı..

Daha önce de Skibbe'yi göndererek EFSANE KAPTAN BÜLENT KORKMAZ'ı göreve getiren ve tepkileri kamufle eden Polat, bu defa tüm yaşananlara rağmen, kendi düşüncelerine tamamen ters, aleyhine çalışan ve çok ağır cümlelerle kendisini eliştiren Hakan Şükür ile saatlerce görüşüp adeta göreve gelmesi için yalvarması içine düştüğü çaresizliğin en büyük göstergesi..

Şimdi G.SARAY'DA UEFA ŞAMPİYONLUĞU RUHUNU KULLANARAK, KENDİLERİNİ KURTARMAYA ÇALIŞAN POLAT ve YÖNETİMİNİN FUTBOLUN BAŞINA GETİRMEYE ÇALIŞTIĞI HAKAN ŞÜKÜR BAKIN YAKIN TARİHTE NELER SÖYLEMİŞTİ..

İşte Şükür’ün gündem yaratacak açıklamaları...

YİĞİT ŞARDAN MEDYA YOLUYLA BİZLERİ TEHDİT EDİYOR

“Galatasaray yöneticisi bir büyüğümüz Yiğit Şardan ağabeyimiz yöneticilik yapıyor. Hep aynı yere verdiği röportajında diyor ki; beni kastederek eski oyuncular biraz daha dikkatli konuşmalılar; yoksa bir daha Galatasaray'da görev alamazlar. Bu ne demek?.. Basın yoluyla tehdit ediyor. Seni taraftarın önüne atıyor. Pankart açtırıyor. Kayıtsız şartsız onlara bağlı bir düzen oturmuş oluyor.”

“O istediğini alacak, yapacak parayı bulacak, bir yerden istediklerini gidip harcayacak .. Alt yapılardaki çocukların yetiştiğini bilmiyorsun. Bu güne kadarki tabloyu söylüyorum. Umarım bu Tugay’la değişir, isteğim bu. Burada çok iyi örnekler varken siz iyi örnekleri almayıp başka bir yerlere yöneliyorsanız burada menajer yönetici ilişkisi ortaya çıkıyor. Hani var demiyorum ama aklınıza o geliyor. Demek ki bu işlerde başka şeyler var, benim aklıma o geliyor açıkçası. Çünkü oynadığım dönemde yabancı oyuncunun 10’da 1’ini aldığım bir yerde, bana ‘paracı’ diyorlar. Benim on katımı alıyor, kimse ona paracı demiyor. Bunları yapanlar hep aynı yöneticiler. Lincoln çekti güle oynaya eğlendi gitti. Kimi taktı? Kimin umurunda? Kimsenin! Galatasaray'ın parası gitmedi bizim paramız gitti. Tribünde ki insanların parası gitti. Galatasaray'ın parası gitmez ki çünkü iş adamları yönetiyor kulübü. Kendi şirketlerini yönettikleri gibi yönetmiyorlar. Çünkü giderken onlara kimse bu kadar borç bıraktın demeyecek..”

YİĞİT ŞARDAN HADDİNİ BİLECEK...

“Galatasaray’ın bu duruma geleceğini, ben 2 senedir söylüyorum, söylediğim her şey oldu... Ama kimse demiyor Hakan haklı bunları söylemişti diye. Böyle başarıya nasıl gideceksin. Takım 5. olmuş 3’ncü olmuş halen başarısızlığı başka yerde arıyorlar. Yok Arda suçlu, ya orda öteki suçlu. Acaba sadece onlar mı suçlu? Ben daha bunları olduğu anda söylüyorum. Çünkü neler yaşandığını, neler konuşulduğunu biliyorum. Çünkü ben orayı teneffüs etmişim. Yokluğu yaşamışım. Cebimden oyunculara para vermişim, prim ödemişim oyunculara. Ağaçların dibinden ben oyuncu topladım, bunları kimse bilmiyor. Hanginiz biliyorsunuz? Takım otobüsü gidiyor, adam maça gelmek istemiyor. 8 aydır parasını alamamış. Yalvar yakar; evden para getir. Ben vereceğim; söz veriyorum diyip getirmişim. Sonra da Yiğit Şardan çıkacak bana bunları söyleyecek. Kusura bakmasın ‘Herkes Haddini Bilecek’! Herkes kendi çapında bir şeyler yapıyor! Taraftar para verip maçını seyrediyor. Ben de öyle geldim. Bunu söyleyemezsiniz. Kulübü kötü yönetirken hiç söyleyemezsin. İyi yönet. Arda’ya sahip çık. Medya önünde değil de, kendi yakın olduğun gazete içinde de değil. Hakikaten sağlam arkasında dur. O zaman ben diyeyim ki helal olsun. Benim Galatasarayıma faydası olan bir oyuncuya destek oluyor diyeyim. Destek öyle alenen olmaz. Gizli olur. Senin yaptığın nedir? Suçlu göstermektir.”

YÖNETİM ARDA ÜZERİNDEN POLİTİKA ÜRETİP KENDİNİ KURTARIYOR..

“Arda çok önemli bir oyuncu. Onun yükünü hafifletecek birkaç oyuncu koyamazsan Arda’nın ne önemi var ki? Adam dikersin başına ötekilerini Arda yapsın der. Bir de senin yöneticiler bu idol bir oyuncu, popüler bir oyuncu, onun üzerinden bir politika üretip kendini kurtarmaya çalışınca, şampiyonlukta gider her şey gider. Bu anlamda yönetim hatası var diyorum. İnsan yönetilmiyor, kulüp yönetiliyor. Bir oyuncu alırsın, takım kurarsın. insan yönetmek ona çeşitli şeyler söyleyebilmektir. Lincoln bazı deplasmanlara gelmek istemiyordu. Gelmeyişinde motive edersin, ‘geliyorsun değil mi?’ dersin. Bak biz burada emek çekiyoruz dersin, oynar, şampiyon olursun. Örneğin atıyorum bu oranı 7000 kişiye karşı 20 bin kişi geliyor. Biz kurtuluş savaşını böyle kazandık. Neden? Çünkü bu motivasyon işi..”

ARDA'YA DEĞİL YÖNETİCİLERE PSİKOLOG GEREKİYOR...

“Yöneticilerin medya ile ilişkileri çok iyi olduğundan istediklerini yazdırdıkları için pek fazla bunları yazmazlar işlerine gelmez. Şimdi mesela bir sezon düşünün ki; ligi 5. bitirmişsiniz.. Ertesi sene kötü gidiyorsunuz üç maç kaybetmişsiniz şampiyonluk yolunda 8 puan gitmiş. Bu üç maçta sizin en önemli oyuncunuz Arda oynamamış. Ali Sami Yen’de Diyarbakırspor maçında Arda ve Jo’ya yapılan protesto vardı. Çok anlamsız protesto oldu. Şimdi bir genç oyuncuyu düşünün. Futbolculara psikolog tutulsun diyoruz, mentör tutulsun diyoruz. Ama burada tutulması gereken kim? Yöneticiler mi, yoksa futbolcular mı? Ona karar vermemiz gerek. Ben biraz tereddütteyim, onlara çok daha fazla lazım. Çünkü her şeyi biliyorum edasındalar. Oynamadığınız ilk maçta Ali Sami Yen’e gelmişsiniz hala şampiyonluk şansınız var. Rakipler de puan kaybetmiş. Nasıl bir şey oldu ki hiç maç oynamayan bir oyuncu maçın başında bir protesto ile karşı karşıya kalır. Ne yapmış? O oyuncu o süreçte oynamamış bile. Darbe ye bağlı sakatlık yaşamış. Ama o kişiler bunu bilerek yaptırdılar. Arda’nın yaptıklarının yüzlerce katını yapıp, geri planda kalıp sessizce davranan Galatasaraylı oyuncular var. Ama onlar idol değiller. Arda kadar ön planda değiller ve yapılan kabahatleri Arda kadar örtemezler. Yani yöneticilerin hatalarını yaptıklarını, Arda’nın ismi kadar, popülaritesi kadar gündeme düştüğü anda örtbas edemezler. Takımını en önemli oyuncusunu psikolojisini hiçbir psikologa ihtiyaç duymadan sen düzelteceksin. İnadına düzelteceksin. Seyirci de bunu bilecek.. Pankart açtırdı yöneticiler. Yiğit Şardan ‘Hakan konuşmalarına dikkat etsin bir daha Galatasaray’da görev yapamaz’ diyor. Oradaki görevi sen vermezsin! Galatasaray burası, kim ihtiyacı varsa alır oraya götürür çalıştırır. Duygusundan emin olduğun insanı getirirsin. Yani senin yaptığın hatayı söylediğinde oraya gelemeyecekse, hiç gelmesin; niye geleyim ki ?”
.....

Evet şimdi bu eleştrileri yapan HAKAN ŞÜKÜR, sadece ve sadece Galatasaray camiasındaki öfkenin önlenmesi için KALKAN OLARAK , tıpkı BÜLENT KORKMAZ gibi göreve çağrılıyor..

G.Saraylılık ruhu ile her hal ve şartta göreve HAYIR demeyen . Galatasaray'a ve Türkfutbolseverlerine tarihi başarılar yaşatan gerçek Galatasaraylı çocuklar , konu Galatasaray olunca, herşeyi unutup koşa koşa geliyorlar.

Ancak bir mendil gibi kullanıp kenara atılan BÜLENT KORKMAZ örneği dururken, HAKAN ŞÜKÜR'ün kendisi hakkında hiç de olumlu düşünmeyen, G.Saray'dan kovulmasına sebep olduğunu söylediği bir başkan ve kendilerine TEHDİT ettiğini söylediği G.Saray'ın PERDE ARKASINDAKİ BAŞKANI YİĞİT ŞARDAN ın bulunduğu bir yerde, kendisine verildiği söylenen yetkileri nereye kadar kullandırılacağını da zaman gösterecek..

Son derece garip bir şekilde, hiç de olmasına ihtimal verilmeyen, Hakan Şükür'ün de yakın çevresine Polat ve Şardan'ın olduğu yerde olmam dediği bir ortamda HAKAN ŞÜKÜR şimdi Galatasaray'ın başına SPORTİF DİREKTÖR olarak getiriliyor..

Hakan Şükür ile birlikte Teknik direktörlük görevi için yine daha önce G.Saray'da görev yapan DÜNYA FUTBOLUNUN EFSANE İSMİ HAGİ nin getirilmesi söz konusu..

Sonuç olarak , G.Saray'da hiç bir etki ve yetkisi kalmayan BAŞKAN ADNAN POLAT'a rağmen, SEZGİN gidiyor, ŞÜKÜR geliyor..

Kimin gidip geleceği o kadar önemli değil..
Çünkü G.Saray'ın tarihsel ağırlığı yerle bir edilmiş..
Yönetim yok..
Teknik heyet yok..
Yerlilere para yok..
Heyecan yok..
Futbolun başında kimse yok
Taraftar yok..
Polat yok..
Arkadaşlık yok..
Motivasyon yok..
Hedef yok..
Kaliteli kadro yok..

Hakan Şükür Sportif direktör olunca SİHİRLİ DEĞNEK le bütün sorunlar halledilecek mi?

Yoksa G.Saray iyice havlu attıktan sonra HAKAN ŞÜKÜR'ün kaderi de BÜLENT KORKMAZ gibi mi olacak?

Esas soru bu..?

Gerçek olan da Polat'ın kendini kurtarmak için dün KARA dediğine bugün AK diyerek 180 derece dönmeye devam ettiği...

Polat'a rağmen Sezgin'in görevden el çektirilip, Hakan Şükür'ün sportif direktör olarak getirilmesi belki KEYİF VERİCİ bir durum gibi gözükebilir, ama işin özünde hiç de DİR BİR DURUŞ değil..

Kötü olan da bu..

TSN ÖZEL

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

101019-010512-302909-C.jpg

Galatasaray Başkanı Polat, Rijkaard ile Florya’da 2 saatlik zirve yaptı.
Hollandalı teknik adam, Ankaragücü maçında yedikleri gollerden üçünün CD’sini başkana izletti ve “Bakın; üçü birbirinin kopyası. Bunun adı sabotajdır!” ifadesini kullandı.

Galatasaray’ın 4-2’lik Ankaragücü yenilgisi sonrası istifa çağrıları ile hedef tahtası haline gelen Teknik Direktör Rijkaard ile Başkan Adnan Polat dün Florya’da zirve yaptı. Hollandalı hoca, yenilen gollerin CD’sini başkana izleterek “Bakın, üç gol de birbirinin aynı. Bu da benim takım tarafından sabote edildiğimin en büyük ispatıdır!” dedi.

SADECE MİLAN BAROS OYNADI

Rijkaard, Polat’a “Karabük maçı sonrası isteksiz oynayanlarla ilgili rapor istediniz. Ben de sorun yok demiştim. Ancak Ankaragücü maçındaki görüntüler futbolcuların masum olmadığını gösteriyor. Hiçbir takım birbirinin kopyası üç golü aynı şekilde yemez. Baros dışında kazanmak adına bir şeyler yapan futbolcum ne yazık ki sahada yoktu” diye konuştu.

HAKAN, SERVET VE MUSTAFA

Başkan ise suçlamanın ağır olduğunu ifade ederek, “Galatasaray forması giyen bir futbolcunun hocasını istemiyor diye maçı kaybedeceğini düşünemem bile. Bunu yapan varsa bize isim olarak ver” dedi. Hollandalı teknik adam ise bu konuda isim vermeyeceğini belirtti. Ancak Rijkaard’ın Servet, Mustafa ve Hakan’ı işaret ettiği ifade edildi.

DURUMUMUZ BELLİ DEĞİL!

Rijkaard, Polat ile bu değerlendirmeyi yaptıktan sonra, tercümanı olmadan, Adnan Sezgin ile İngilizce olarak baş başa yaklaşık yarım saatlik bir toplantı daha yaptı. Öte yandan Hollandalı, sabah idmanı öncesi futbolcularla bir toplantı yaparak “Durumumuz belli değil. Önümüzde Fener maçı var. Hep birlikte hazırlanmalıyız” diyerek, takıma 1 gün izin verdi.

Star

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Galatasaray'dan teklif aldı mı?

Gaziantepspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Galatasaray'dan teklif alıp almadığı şeklindeki soruya, "Afaki şeylerle ilgilenmiyorum" yanıtını verdi.

kafkas_idman3_600300_M1SCS.jpg

"İŞİME BAKIYORUM"

Galatasaray'dan teklif alıp almadığı yönündeki soruyu yanıtlayan Tolunay Kafkas, "Afaki şeylerle ilgilenmiyorum. Şu anda bana gelen herhangi bir teklif yok. Ben işime bakıyorum" diye konuştu.

NTV Spor

gregorsamsa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben teknik direktör olsam inşallah ben gelmem diye dua ederdim..bu takım daha çok hocanın başını yer..bu yönetimle..

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Hakan Şükür, Aykut Kocaman'ın izinde gidiyor. Hikmet Karaman'dan (Hagi) sonraki teknik direktör belli. :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
[SDNTV3]http://ntvmsnbc.mncdn.net/NtvSpor/c/v/73/20101019__1_LEDH1.flv[/SDNTV3]

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Rijkaarda %100 olarak gidiyor mu şimdi ? Kesin mi arkadaşlar ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Rijkaarda %100 olarak gidiyor mu şimdi ? Kesin mi arkadaşlar ?

Şahsen Fenerbahçe maçından önce gönderileceğini düşünmüyorum. Gönderilseydi pazartesi günü gönderilirdi. Şimdi Rijkaard gitse, Hagi gelse ve Fenerbahçe 4-0 kazansa suç Hagi'de diyecez :D onun için beklerler bence son suçuda Rijkaarda yıkıp öyle gönderirler.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
abdullah avcıyı getırsınler

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
G.Saray'da son aday!

Ankaragücü mağlubiyetilye iyice karışan Galatasaray'da hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor! Teknik direktör Rijkaard'ın iyiden iyiye sallanan koltuğuyla ilgili son sıcak gelişmeyi Lig TV muhabiri Pınar Argun, Günün Sonu programında verdi...

video için tıklayınız....

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sanki bu kadın ne derse çıkmıyor gibi ama bakalım neler duyacağız daha? :)

---------- Post added at 02:29 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

Ersin Düzen Twitter'da Fatih Terim'e resmi teklif yapıldı dedi. Demekki istihbarat doğruymuş. :D

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bencede Fatih Terim gelsin,bu derbi öncesi takım toparlyabilecek ,takımdaki herkesin kendisine ve kariyerine saygı duyabielcek ve galatasarayı çok yakından tanıyan biri umarım fatih hoca gelir.Geçen geldiğindeki takımla ub takım arasında dünyalar kadar fark var,zaten takıma gereken sadece ruh!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Teknik Direktör Frank Rijkaard ile yolları ayırmaya hazırlanan sarı-kırmızılı yönetim, eski teknik direktörlerden Fatih Terim'e resmi teklifte bulundu.

TERIMMANSET_HTQIT.jpg

Hikmet Karaman, Hakan Şükür, Hagi isimleri geçerken sarı-kırmızılı yönetim Fatih Terim'de karar kıldı.

Tecrübeli teknik adam ile biraraya gelen sarı-kırmızılılar resmi tekliflerini iletti. Ancak tecrübeli çalıştırıcı şu an takımın başında Frank Rijkaard yer aldığı için bu öneriyi görüşmenin doğru olmayacağını söyledi.

Bu gelişme üzerine sabah saatlerinde Hollandalı teknik adam ile yolların ayrıldığını resmen açıklamayı planlayan Galatasaray yönetimi, Fatih Terim'in kapısını bir kez daha çalacak.

Yapılacak bu son toplantının ardından anlaşma kararının çıkması bekleniyor. Tarafların el sıkışması halinde Galatasaray'da resmen 3. ncü Fatih Terim dönemi de başlamış olacak.

Deneyimli teknik adam ilk döneminde, 1996-2000 yılları arasında Galatasaray'ı çalıştırdı. 4 lig, 2 Türkiye Kupası ve 1 UEFA Kupası şampiyonluğu kazandı. 2000 yılında Galatasaray, UEFA Kupası'nı kazanan ilk ve tek Türk takımı oldu. İtalya macerasının ardından 2002-2004 yılları arasında Galatasaray'a geri dönen Terim, 2004 yılında ligde ve Avrupa Kupaları'ndaki başarısız sonuçların üzerine sarı-kırmızılı kulüpten ayrılmıştı.

NTV Spor

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Yanlış bir karar.Gelen gideni aratacak :)

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
B_8219_GSKLOGO_B.jpg

20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız tecrübe ve birikimini bizimle paylaşmaktan kaçınmayan sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Burda da Fatih Terim'e resmi teklif yapıldı diyor

NTVSPOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...