Haftalık Teknoloji Derginiz SDN'den!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türkiye'in en iyi editör kadrosuna sahip teknolji sitesi ShiftDelete.Net, teknoloji tutkunlarının sevdiği içerilere her yerden ulaşılabilmesi için yeni bir servis hazırladı; SDN Magazin. İşte yenilikler.

Uluslararası başarılı bir dergi olan PC Magazine'in deneyimli kadrosunun ShiftDelete.Net'e katılmasından itibaren, bu değişim kendisini her gün hissettirdi.

Her gün yaklaşık 40 yeni haber, makale, video, inceleme ve test, teknolojiyi yakından takip etmek isteyen okurlarımızın beğenisine sunuldu. Her saat yeni bir manşet ile teknolojinin hızını okurlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz.

Buna rağmen, birçok okurumuz, ShiftDelete.Net'te yayınlanan haberlerin hızına yetişememekten şikayet etti.

Tek Tıklamada Her Şeyden Haberiniz Olsun

Gelen talepler üzerine, haftalık olarak hazırladığımız "Her şeyden haberim olsun" servisimizde, o haftanın önemli gelişmelerini başlıklar halinde okurlarımızla paylaşmıştık.

Şimdi bu servisi bir adım daha ilerletiyoruz.

Ve sizlere aylık dergilere taş çıkartacak bir PDF dergi hazırladığımızı duyuruyoruz.

SDN Magazin

sdnmag1255897160.jpg

16 sayfa olarak yayınlanacak olan haftalık
teknoloji dergimizin adı; SDN Magazin.

SDN Forum üzerinden sitemize üye olan internet kullanıcıları ve "Her şeyden haberim olsun" servisine abone olanlar, bu dergiye ulaştıracak olan bağlantıyı her Cuma e-posta adreslerinde görecekler.

Derginin ilk sayısı,bugünden itibaren gönderilmeye başlanıyor. Kaçırmamak için tek yapmanız gereken şey; SDN Forum üzerinden sitemize üye olmak.

Birkaç saniye süren ücretsiz kayıt işlemi için buraya tıklayın.

Kendi Dergini Kendin Bastır

SDN Magazin sayesinde, kendi bilgisayar derginizi yazıcınızdan istediğiniz zaman bastırabilecek veya ekranınızdan çevrimdışı (offline) olarak dilediğiniz yerde o haftanın tüm önemli haberlerini, makalelerini, inceleme ve testleriniÂ*PDF okuyucunuzdan takip edebileceksiniz.

Basılı yayında uzun süre çalışmış ve önemli görevlerde bulunmuş editörler tarafından hazırlanacak olan ve her hafta yayınlanacak olan SDN Magazin, sizi fiyatı epey yüksek olan aylık dergilerin güncel kalamama sıkıntısından da kurtaracak.

Değişime Açık Olun

Bugünden itibaren üyelerimizin, kayıt olduğu e-posta adreslerine gönderilecek olan indirme bağlantılarıyla binlerce kullanıcıyla buluşacak olan SDN Magazin, her hafta sizlerden gelen önerilerle geliştirilmeye, istediğiniz gibi bir dergi olmaya devam edecek.

::SDN Magazin'de ne olmasını istersiniz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İlk hayırlı olsun benden. :)

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
çok güzel bir gelişme gerçektende hayırlı olsun ama umarım bu dergi işi basılı birşekilede dönüşür hiç olmassa klişe pc dergilerinden daha değişik ve çok daha güzel bir dergi piyasaya çıkmış olur..

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kapak tasarımı çok acemice. Hayırlı olsun .. Yeni soluk olması dileğiyle..

muca_kaleyn

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Çok sevindiri bir haber özellikle e-dergi olması ayrıca güzel isim vermek istemiyorum yıllarca basılı dergi çıakran bilgisayar firmaları bile online işlere döndü eski kalitesini veremiyorlar

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Kimse bizi tutamaz :)

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
işte buuuu haydi durmak yok yola devam ben kartuşları dolduruyum ilk seriyi basarım :D

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayırlı olsun SDN her zaman önde olmaya devam edin :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Reklam olmasın:D

Tv, derken Dergi çıktı*

Sağ gösterip sol vurmak hea:D

Tv program ismide "SDN Magazin" olsun bari

Hayırlı olsun

İnş. Market ve Bayilerdede görürüz

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Hayırlı olsun. Güzel gelişme. Sanırım en çok indirilen dergilerden olacaktır.

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Olmadı bu şimdi kayıt olmadan direk indirme şansımız olsa daha sevinirdim bu habere neyse biri rapide upload ederse her hafta hatta bir de konu açıp oradan devam ederse süper olur :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tebrik ediyorumYazıyı okurken derginin pdf olarak sunulacağını öğrenince mutlu oldum.

Ancak sdnye verdiğim mail adresini hatırlamıyorum.Yani haberleirn gelmesi için istenilen mal adresini hatırlamıyorum..

nasıl ve nerden bakabilirim verdiğim adresin hangisi olduğuna?Ve bu adresi değiştirebilir miyim?

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Hayırlı olsun. Çok güzel bir gelişme gerçekten. Tasarıma biraz daha önem verirsek çok iyi olur. Uğraşalım biraz dimi :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Güzel bir haber oldu. Her yeni teknoloji, dumanı üzerindeyken okuyucularla buluşacak.

İlerleyen zamanlarda bizim de katkılarımızla çok sağlam bir SDN Magazin dergisi olacağına inanıyorum.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Daha önceden böyle bir öneri verildiğinde haftalık yada aylık haberlerin eskimesi yüzünden böyle birşey düşünmediğinizi söylemiştiniz.Bu beni biraz şaşırttı.Genede hayırlı olsun birçok kişi böyle kendi yazıcısından döküpte okumaktan zevk alacağını düşünüyorum.Kapak acemice olmuş ancak ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacağını biliyorum :)

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ben demiştim bu çocuklar dergide çıkarır :dirol:

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
dergide teknoloji dedikodularıda olacak mı
39.gif

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun güzel bir uygulama olmuş..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
dergide teknoloji dedikodularıda olacak mı
39.gif

İlk sayımız, içerik olarak epey zengin. Ama ilk sayılarda genelde basılı dergilerde olduğu gibi genel yapının oturması sağlanıyor. Bu, önce tasarım daha sonra da içerikle kendisini gösteriyor.

Derginin her hafta iyileştirilmesi devam edecek. Bu süreç işlerken kendimize şunu soracağız; "16 sayfalık bir teknoloji dergisi okumak isteseydik, içinde ne olması dilerdik?"

Önce kendi yaptığımız işe hayran olacağız, sonrasında siz değerli üyelerimizle paylaşacağız.

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu maille gelme olayı biraz sakat, kaç gün bekleriz belirsiz, mailler muhtemelen spama takılmamak için sırayla gönderiliyordur, binlerce kişiye yollanması uzun zaman sürmezmi, yani üye olanların görebileceği bir link filan olsa mail gelmemesi gibi sıkıntılar olmazdı.
Yada dergimi gönder gibi bişeyler olsa, mail sunucusunda problem olduğunda filan mail gelmeme durumlarına çözüm olurdu ve istediğimiz anda beklemeden alabilirdik.
Dergiyi temin etme olayında iyileştirme gerekli naçizane düşüncem...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
İlk sayımız, içerik olarak epey zengin. Ama ilk sayılarda genelde basılı dergilerde olduğu gibi genel yapının oturması sağlanıyor. Bu, önce tasarım daha sonra da içerikle kendisini gösteriyor.

Derginin her hafta iyileştirilmesi devam edecek. Bu süreç işlerken kendimize şunu soracağız; "16 sayfalık bir teknoloji dergisi okumak isteseydik, içinde ne olması dilerdik?"

Önce kendi yaptığımız işe hayran olacağız, sonrasında siz değerli üyelerimizle paylaşacağız.

O zaman hadi bir konu başlatalım Troy. Dergide ne olsun adı altında.

misal ben ilk bilgisayar dergimi 96 te almıştım :) O zamanlar PC magazine vardı piyasada. Dergilerde bir arkadaşın dediği gibi

- Dedikodular(yeni işlemci,telefon vs)
- ÖZELLİKLE SİSTEM TAVSİYELERİ

aranır.

Ben başlamış olayım :)

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Çok güzel düşünülmüş. Elinize sağlık, hayırlı olur inşallah

qwerty1_1_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle bişeyin artık olması gerekiyodu sdn'de. hayırlı olsun diyorum. e-postalara gönderileceğine göre muhtemelen reklam da ekliyo olmalısınız e-postaya. buna alternatif olarak dergiyi okumak isteyenler siteden indirse daha iyi olmaz mıydı?

dergide programlama bölümü olması iyi olur diye düşünüyorum. grafik tasarım ile ilgili derslerde olsa fena olmaz.

birde kapak tasarımı iyi değil gibi görünüyor. iyi çalışmalar.