Hafıza kartındaki tüm bilgilerim silindi! Yardımcı olur musunuz?

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Arkadaşlar Sorunumu Başlıktada Belirttim Hafıza Kartımı Fotoğraf Makınasından Çıkarp Pcye Taktıktan 5/10 DK Sonra Herşey Silindi :S Anlıyamadım :S

Ne Yaptımsa Olmuyor Yardımcı Olurmusunuz Arkadaşlar.

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bazen içindekiler gözükmüyor.

Bilgisayarım'a gelip hafıza kartına sağ tıklayıp Kullanılan ve Kullanılabilir Alan ne kadar yazabilir misin veya resim ?

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi Tek Benim Başımamı Geldi Bu oLay :)

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Team VARda Anlıyan Bırısı Pcye Bağlanıp Hallederse Çok Makbule Geçer Yaaa

rushsea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardimci olabilecegini düsündügüm yöntem: Parted Magic diye bir linux isletim sistemi var, varsa elinde baska bir usb stick onun üzerine kur sistemi acilisi usb den yap, acilmayan (ulasilmayan) usb deki tüm dosyalarini baska bir yere kopyala, kopyaladiklarini kontrol et tamam ise hepsi, windows üzerinden usb yi yeniden olustur...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Senin dediğim virüs un aynısı benim amacamin usb belleğine de bulaşmış idi onunda tüm fotoğrafları görünmez olmuş idi bir tane program indirdim bütün geçmişte silinen ler dahil bütün fotoğrafları pc ye kopyalaya bildim programın ismi şu an aklımda değil bu gun öğleye doğru ancak yazarım.

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin dediğim virüs un aynısı benim amacamin usb belleğine de bulaşmış idi onunda tüm fotoğrafları görünmez olmuş idi bir tane program indirdim bütün geçmişte silinen ler dahil bütün fotoğrafları pc ye kopyalaya bildim programın ismi şu an aklımda değil bu gun öğleye doğru ancak yazarım.

Bekliyorum Senı :)

http://video.shiftdelete.net/animasyon/Recuva_viewlet_swf.html programı indirip dosyalarını kurtarabilirsin güzel,ücretsizve türkçe bir program

1gb Görünmuyordu 231 Mbyi Kurtardım Diğerleri Kaldı Olmuyor

--- Mesaj Güncellendi ---

++++++

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 Gundur Yapamadım Yaaa Arkadaşlar İçinizde Anlıyan Kımse Yokmu Lütfden Yaaa

realzed2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir daha virüslü usb olursa yapacağınız ilk iş (bu arada ana klasöre erişilebilmeniz gerekiyor masterboot bozuksa işe yaramaz)
1- çalıştır kısmına cmd yazıyoruz
2- usb diskin harfini sonuna iki nokta üst üste yazarak konsolu değiştiriyoruz (örn usb f ise G: yazıp enter a bas)
3- dosya yolu usb olarak değiştiğinde aşşağıdaki kodu yazıyoruz ve mutlu son (G:\)
attrib *.* /d /s -r -a -s -h
133ee0eaf7ea9d6b32ff3d7216fd6fd8.jpg

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
belki gizli klasördedir arkadaşımda da aynı soru vardı görünür hale getirdikten sonra düzeldi ama senin için iş işten geçmiş anlaşılan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hafiza kartini aç içeresinde iken sağ tikla zip dosyasi aç yukardaki ok işaretine tikla açilan klasörde belgelerini göreceksin ordan masa üstüne kopyala daha sonra hafiza kartini biçimlendir. Alıntı (ben denedim oldu)

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
klasör seçeneklerinden gizli dosya ve klasörleri göster ve korunan işletim sistemi dosyalarını göster de.
olmazsa arama ile de bulabilirsin. bellek açık iken ctrl+ F ye bas. arama kısmına aradığın dosyanın adını yaz.
yada herşeyi bulsun diyorsan *.* yaz, sadece jpg resimleri bulsun diyorsan *.jpg yaz ara.
bu arada o komut istemi ile yapılan işlemleri hiç yapmaya gerek yok. yukarda anlattığım şekilde dosyaları kurtar. belleği biçimlendir. dosyarı beleğe geri kopyala

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Geçmiş olsun.
Hafıza kartını biçimlendirdiysen dosyalar için pek umutlanma en fazla yapacağın bir kurtarma yazılımı (Recuva, FlashMemoryToolkit,Recover My Files...vs) kullanarak ulaşabildiklerini kaydetmek olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben im söle oldu lütfen bana bi yardım edin bellek kartıma müzik attım sonra telefonuma taktıgımda attıgım müzikler yok kendi müziklerim de yok tu sonra dedim pc de gözükür ne olmus dedim baktım pc de erişilemiyor diyor muzic dosyam gitmis bütün müziklerim o nları yüklemek için cok emek verdim ben ya nolur bi yardım edin neden ?

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ya ben im söle oldu lütfen bana bi yardım edin bellek kartıma müzik attım sonra telefonuma taktıgımda attıgım müzikler yok kendi müziklerim de yok tu sonra dedim pc de gözükür ne olmus dedim baktım pc de erişilemiyor diyor muzic dosyam gitmis bütün müziklerim o nları yüklemek için cok emek verdim ben ya nolur bi yardım edin neden ?
klasör seçeneklerinden "gizli dosya ve klasörleri göster" ve " korunan işletm sistemi ddosyalarını göster" dediğin halde müzkle yine görükkmesdiyse
hafıza kartını pc ye tak ve aç. kart açıkken ctrl + F ye bas. yani arama yapacaksın hafız kartında. tırnak içindekini aynen arat: "*.mp3" bu hafıza kartındaki tüm mp3 leri bulur. buldukarını masaüstünekopyala. hafıza kartında önemli dosyalar yoksa biçimlendir.(telefon üzerinden biçimlendir pc den değil.) sonra pc ye tak ve müzklerini tekrar kopyala.
arma ilede mp3lerine ulaşamazsan silineni kurtarma progrmaları ile kurtarmaya çalış mesela: http://www.piriform.com/recuva/download/standard
not: sonradan gizlü dosya ve klasörleri göstermeyi tekrar pasifleştirmeyi unutma. kapat yani. sonra her klasörleri karıştırsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hafıza kartımdakiler silindi recovery programları buluyor fakat lisans istiyor yarıdmcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon hafıza kartını takıyorum telefonda ve bilgisayarda hiçbirşey gözükmüyor bütün resimler gitmiş ne yapabilirim ? :(