Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Bu konuyu okuyanlar

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Buda ben :) ( Beyaz gömlekli olan )

benveserkanabi.jpg

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
mariachi nedir yau kız birası :D kırmızı tuborgtan baskasi kemez bizi...

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
Benim :)

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

Sosyal ortamdayken dozajında içmek gerek vee ağzım tatlansın die söyledim :)

boşver istediğini iç. mariachi bence gayet lezzetli bir içki. alkol oranı yüksek olacak da nolcak dışardasın neticede kimse ortalığa kusmayı sarhoş olup inletmeyi sevmez sanırsam.

ama evde tekila gibisi yok bence de. henüz 7. shot ı görmedim 6da gidiyorum yahu

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
boşver istediğini iç. mariachi bence gayet lezzetli bir içki. alkol oranı yüksek olacak da nolcak dışardasın neticede kimse ortalığa kusmayı sarhoş olup inletmeyi sevmez sanırsam.

ama evde tekila gibisi yok bence de. henüz 7. shot ı görmedim 6da gidiyorum yahu

Tekilayı o kadar çok içmedim sadece 4 oda param olmadığından içemedim :) Daha çok Absent chivas regal binboa

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Tekilayı o kadar çok içmedim sadece 4 oda param olmadığından içemedim :) Daha çok Absent chivas regal binboa

Sizde hiç Allah korkusu yok mu ? birde alkol muhabbeti yapıyorlar.Yazıklar olsun ben ne diyeyim...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Sizde hiç Allah korkusu yok mu ? birde alkol muhabbeti yapıyorlar.Yazıklar olsun ben ne diyeyim...

Bu konu çok tartışılır bence hiç girmeyelim bu konuya yoksa uzar gider boşver herkes istediğini içsin.

Reaksiyon puanı
66

Boşver kardeş. Ayete denildiği gibi; "Sizin dininiz size, benim dinim bana" (Kâfirûn, 6)

ama eğer başkaları etkilenirse sesim çıkar o zaman:)

Hz. Peygamber (s.a.s) sanki şöyle demek istemiştir: "Ben, sizleri hakka ve kurtuluşa çağırmak için gönderilmiş bir peygamberim. Binâenaleyh eğer dediklerimi kabul etmez ve bana uymazsanız, hiç olmazsa beni bırakın ve şirke davet etmeyin."

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Kimse kimseye karışamaz ama cidden bu içki muhabbeti ne böyle? tavsiyeler, kusmalar felan. Adam araya girmeseydi nerelere varacaktı merak ediyorum.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Kimse kimseye karışamaz ama cidden bu içki muhabbeti ne böyle? tavsiyeler, kusmalar felan. Adam araya girmeseydi nerelere varacaktı merak ediyorum.

Sadece 1 er mesajlık konuydu uzatmamız gerektiğini kendimiz biliyorduk bence bu içki tartışmasıyla birlikte kapansın bence

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8

işinize baksanıza yahu. nedir bu toplumsal şakirtlik anlamıyorum. isteyen istediğini tartışır sizi bağlamaz.