Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Şu konuda hiç resmim yok galiba.

Aslında resim koymayı sevmezdim internette ama önceden Linux bölümünde koyduğum bir resim var. O aklıma geldi bu konuyu görünce. Ben de koyayım dedim.

Bu arada 2 hafta sonra harbiden mezun oluyorum yahu. :)

dsc00068mt.jpg

Arka plan mükemmel tabi. :) Ubuntu 9.04 ve Compiz karışımı. Constantine hayalim...

1. Senin gibi bir teknoloji çapkınına böyle bir fotoğraf sunumu yakışıyor mu?

Çok kızınca öyle oluyor. :D Ya resim koymama huyum artık geçti galiba. Zaten Facebook'ta isteyen görüyor. Geçenlerde de ismim ve soyismimle Google'da arama yaptım. Her yerde çıkıyorum. Artık gizliliğimiz kalmamış. :(

2. Fayste kendini dönd... şey sansürlemişsin. :D:D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Öle fotoğrafın fotoğrafını çekmek falan yakışmadı.

Hayranlar sıkıntı basmış heral. Dudu Döndü :D Nereden bulduysan.

Maalesef evde tarayıcım yok. Ama zaten amaç resimle beraber Ubuntu'mu çekebilmekti. :D

Dudu Döndü de herhalde Facebook'ta e-posta adresimi aratmanla bulduğun sahte hesap olmalı. Zamanında Pet Society oyununda seviye atlamak için almıştım o hesabı. :D Normali facebook.com/Jeaquares olacak. Ya da "jeaquares" olabilir, bilmiyorum. :D

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Ben buraya bebeklik resmimden başka resim koymuşmuydum yahu :mrgreen: :D Pardon :D Başka birşey seçiyim :D

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Bu da benim resmim dermişim...

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
KFC'yi çok severdim ama birgün gittim iğrendim o günden beri gitmiyorum :D Burgerking yok arkada ama benim favorimdir :D