Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

KrizaGold

Öğrenci
12 Ekim 2012
29
0
0
Uyarı için teşekkürler, farkındayım fakat fotoğraf tahmin ettiğimden büyük gözüktüğü için öyle puntosunu büyüttüm :)

akemmim

SDN Okuru
9 Ocak 2012
18
0
1
eğer hakikaten samimi biriysen bence insanlara yüzde 99 nokta dokuz itimad etmekte hata ediyorsun bunu sdn form yöneticileri daha iyi bilirler ne kadar iyilik yapmak istedilerse de hep karşılığında kötülük buldular ama bizim iyiliğimiz için dayanıyorlar senin konu başlığın gayet güzel bence bütün ruhum ve canımla sana katılıyorum eğer gayen birilerine yardım etmek veya birilerinden yardım almaksa gerçekten iyi bir niyetin var fakat bu tür meydanlarda yanlış anlayanlar ve dalga geçenler ve kimin kimi öldürdüğü belli olmayan bir savaştaymış gibi böyle durumlarda ne kadar dikkatli olsan yinede kaybedersin evet seninki bir teklif biliyorum ama kaş yapayım derken göz çıkarmakda işin cabası olabilir ne dersin.i

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer hakikaten samimi biriysen bence insanlara yüzde 99 nokta dokuz itimad etmekte hata ediyorsun bunu sdn form yöneticileri daha iyi bilirler ne kadar iyilik yapmak istedilerse de hep karşılığında kötülük buldular ama bizim iyiliğimiz için dayanıyorlar senin konu başlığın gayet güzel bence bütün ruhum ve canımla sana katılıyorum eğer gayen birilerine yardım etmek veya birilerinden yardım almaksa gerçekten iyi bir niyetin var fakat bu tür meydanlarda yanlış anlayanlar ve dalga geçenler ve kimin kimi öldürdüğü belli olmayan bir savaştaymış gibi böyle durumlarda ne kadar dikkatli olsan yinede kaybedersin evet seninki bir teklif biliyorum ama kaş yapayım derken göz çıkarmakda işin cabası olabilir ne dersin.i

4444. mesaj olarak kalite olmuşta kime istinaden yazdınız bunu? alıntı yapmadığınız için anlayamadım

Proton

Doçent
10 Ağustos 2012
695
18
18
Alın Abi İstediğiniz Resim Olsun :D
fd7hj.jpg
Yok öyle bir şey yav :D Süper çekim :)

Alın bakam gözünüz yakışıklı görsün. @android3 :hammer: One V nin çulluk tarzı çekimi :D
g9s16.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar
ya ben üye oldum doğrulama koduda yaptım ama olmadı başka bişey yapmalımıyız anlamadım

CMYK

Profesör
11 Haziran 2011
1,048
7
218
[MENTION=115926]aagkn[/MENTION] Bizde gözlük yoktu işimiz (ecele)ydi, bir anlık yapacak kimse olmayınca eh madem yapalım düşüncesi ile yaptık çok şükür kazasız atlattım. İnsanın elleri uyuşuyor kontrol zorlaşıyor dehşet bir makine :laugh:

aagkn

Profesör
9 Ocak 2011
2,164
3
218
@aagkn Bizde gözlük yoktu işimiz (ecele)ydi, bir anlık yapacak kimse olmayınca eh madem yapalım düşüncesi ile yaptık çok şükür kazasız atlattım. İnsanın elleri uyuşuyor kontrol zorlaşıyor dehşet bir makine :laugh:

Her şeyin başı sağlık. Sen yinede güvenlik tedbirini al :D Senin'de dediğin gibi çok dehşet makina tersi pistir yani :D