Hadi gelin tartışalım

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
sevgilinizin mi sizin mi daha çirkin olmasını istersiniz ? yada şöyle sorayım :sleep:
siz mi daha güzel yakışıklı olmak istersiniz yoksa sevgilinizin sizden daha güzel yakışıklı olmasını istersiniz ? :closedeyes: Neden:sleep:

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Olsun olsun..

bllacknick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla ikiside ters

yani yakışıklılıkta başa bela güzellikte (sürekli ilgi odağı olursunuz )

Kız çok güzelse erkekte biraz yüzüne bakılır olmalı yoksa kızı elinde tuıtamaz

erkek çok yakışıklıysa kız vasatsa sorun çıkmayabilir :D

y.karahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yha ne diim ben genelde hoşlandığım kişinin fiziksel yapısından çok edebine bakarım hal ve hareketleri olaylara bakış açısı falan.. ama gamzesi olmassa olmas:) (konuya uygun bi cvp oldu sanırım:))

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hiç bişey anlamadım valla..:D

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İkiside güzel olsa ne olurki, zira yaşlanınca kırışık buruşuk iki sevgili olacaktır. O yüzden gönüller güzel olsun gerisi teferruat...

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Atasözlerine katılıyorum :)
Tencereği yuvarlanmış kapağını bulmuş..
Davul bile dengi dengine..
:mrgreen:

Laputos

Asistan
Reaksiyon puanı
5
erkek adamın sevgilisi güzel karısı çirkin olmalı tabi bu espirisi gönül işi bu oto da konar her yere konar renkler ve zevkler tartışılmamalı

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
hmm baya düşündün sanırım bu konuyu açmadan önce dimi

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
çünkü pek çok güzel kız yakışıklı olmayan erkeklerle çıkıyor kızların yakışıklı olmayan erkeklerle çıkması erkeğin cebinin şişkinliğiyle doğru orantılı olduğunu gördüm.. bugün şahit oldum bu soruda öyle çıktı:closedeyes:

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
çünkü pek çok güzel kız yakışıklı olmayan erkeklerle çıkıyor kızların yakışıklı olmayan erkeklerle çıkması erkeğin cebinin şişkinliğiyle doğru orantılı olduğunu gördüm.. bugün şahit oldum bu soruda öyle çıktı:closedeyes:

e doğanın kanunu bu sen yenimi gördün yazıık:mellow:

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
başlıkta tartışalım dedik gayet doğal fikrinizi yorumunuzu yazın çıkın :closedeyes:
ama kavga etmeyelim :closedeyes:

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
başlıkta tartışalım dedik gayet doğal fikrinizi yorumunuzu yazın çıkın :closedeyes:
ama kavga etmeyelim :closedeyes:
ne münasebet ben fikrimi söyledim kavga etmek değil niyetim
ki sizinde dediğiniz gibi yaptım yorumumu yazdım vede çıktım sizin gelmenizi beklemedim herhalde dimi
ama sizde biliyosunuzki çok gereksiz bi konu
ama sizde haklısınız gereksiz bi konuya cevp vermek te aynı kapıya çıkıyo size iyi tartışmalarr daha fazla tartışmadan ben çıkiim bye

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Tartışma kavgaya dönecek gibi dörünüyor :D
Sakin arakadaşlar, hoşunuza gitmeyen bi konuya yorum yazmadan çıkabilirsiniz, illa ki yorum yapmak gerekmiyor dimi ama ? :)
ama dediğinize katılıyorum güzellik, çirkinlik seçiciliği bence de yanlış
neyse iyi forumlar :)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
:sleep:şimdi o klasik geyik dönüyor:sleep: her zamanki gibi

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Konunu başlığı gelin tartışalım , birisi farklı bir fikir söylememeli mi ortada olanarın dışında ... Biraz anlayışlı olsak daha güzel olcak ama neyse bende uzatmak istemiyorum bundan sonra antipatinin dediği gibi herkes güzel olsun :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Konunu başlığı gelin tartışalım , birisi farklı bir fikir söylememeli mi ortada olanarın dışında ... Biraz anlayışlı olsak daha güzel olcak ama neyse bende uzatmak istemiyorum bundan sonra antipatinin dediği gibi herkes güzel olsun :D
kafam güzel, dünya güzel, herşeyy güzell hesaabı :D :D

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Bu hayat görüşüyle ilgili bir olgu kanımca.

Yoksa güzelliğin bir sınırı yok.İnsan ayran gönüllü olursa hep daha fazlasını ister.

Para için çıkma, evlenme, artık hangi ilişki türü ise, kişinin karakteriyle ilgili.Yoksa ne güzellik ne de para kalıcı şeyler değil.

Ben evlenmeyi planladığım insanla mutluyum.Ve ne kendimin daha yakışlı olmasını ne de onun daha güzel olmasını isterim.Zaten şu anda benim için dünyanın en güzel kızı o.Çünkü ben onu bu haliyle sevdim.Ve ne olursa bir ömür beraber olmaya söz verdim.Ki, Allah ömür verirse 20 yıl sonra ne o ne de ben bugünkü halimizle kalmayacağız.

Velhasıl güzel gören güzel düşünür.güzel düşünen hayattan lezzet alır.bakmasını bilmek lazım.:)

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
benim söylemek istediğim konu hakkındaki yorumlar değil tabiki de:sleep: yazık.. çok mu düşündün..tartışacak başka konumu yok gibi cewaplara tepkim :mellow: konu hakkında fikrin yoksa,beğenmediysen o konuya yorum yazma kardeşim:devil2:

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
off Allahım ne zor bi soru ya :p
bi türlü karar veremedim :D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Velhasıl güzel gören güzel düşünür.güzel düşünen hayattan lezzet alır.bakmasını bilmek lazım.:)
zoo yine derinden döktürmüşsün..
Duygularıma tercüman oldun :yes:
Şu alıntıladığın kısma da bayıldım :wink:
O yeter.. :)

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Bende geçmişten bir alıntı yapcam.

Leyla ile mecnunu bilmeyen yoktur... Bir gün bir grup insan mecnunun yanına gelip: Ya mecnun bu leyla nekadar çirkin sen bunun nesini sevdin allah aşkına ..

Mecnun cevap verir: Siz leyla ya birde benim gözümden bakın demiş..

Sanırım bu senın sorunu bıraz da olsa cevplar..

Ama suda bır gercek bu yasanan olay eskıden olms bırsey ve gunumuzde senın de dedıgın gıbı secıl para olayı ıslerı degıstırıo... ondan fazla yorum yapmaya gerek yok .. :)

mucahid

Doçent
Reaksiyon puanı
12
şimdi konuda biraz yuşmazlık var gibi nasıl yani;
kadına göre erkek çirkin olursa bir kere olmaz veya erkeğe göre kadın çirkin olursa bunların sewgili olma olsasılıgı çoook düşüktür. demeki kadın erkeği güzel görüyor ki ve erkekte kadını güzel görüyor ki sewgili olabiliyor. yanılıyor muyum? arkadaslar.