Hacklendi mi?

Reaksiyon puanı
147
Arkadaşlar youtube aktif kullanan biriyim daha yeni abone olmadigim bir kanaldan bildirim geldi ve abone olduğum kanalın bildirimi 2 gün sonra geldi bana sonra girip gmail'ime baktim ve hesabim sadece annemin ve benim telefonumda olmasi gerekirken oneplus oneplus 5 adli bir cihazda da kullaniliyormus hacklenmis olabilir mi? Hemen sifreyi degistirdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide şarkı dinliyordum üstte onun bildirimi vardı açıp kapatmak için oda aniden kayboldu bir kere sonra geri açınca düzeldi normal mi bu olanlar

Reaksiyon puanı
147
Bisey olur mu? Bilen varsa yazsın lütfen, gmail şifremide degistirdim inşallah bisey olmaz.

Reaksiyon puanı
147
Şifreyi değiştirin.Hacklenmemiş,çalınmış.Bu sebeplerle şifrenizi güvenli bir şifre yapın.Şifreyi çalan kişi sizi terör örgütüne kayıt bile yaptırabilir.
Şifremi degistirdim başka ne yapmam lazım yada hesabımı kökten silsem başka hesap açsam

Reaksiyon puanı
147
Şifreyi değiştirmek çözüm değil bence nasıl girdiyse öyle girer
Peki hesabımı nasıl silebilirim kimsenin kullanmaması için

Gmail'e girip baktığımda oneplus oneplus 5 benim hesabıma 185 gün önce girmiş hesabımı o cihazdan kaldırdım, eğer ilerleyen zamanlarda bir sorun olmazsa kalsın hesap, eğer sorun olursa silerim :(

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar youtube aktif kullanan biriyim daha yeni abone olmadigim bir kanaldan bildirim geldi ve abone olduğum kanalın bildirimi 2 gün sonra geldi bana sonra girip gmail'ime baktim ve hesabim sadece annemin ve benim telefonumda olmasi gerekirken oneplus oneplus 5 adli bir cihazda da kullaniliyormus hacklenmis olabilir mi? Hemen sifreyi degistirdim.

Bide şarkı dinliyordum üstte onun bildirimi vardı açıp kapatmak için oda aniden kayboldu bir kere sonra geri açınca düzeldi normal mi bu olanlar
Cihazı Kaldır De Şifreyi Değiştir

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
Kesin konuşmak istemem, ama muhtemelen hesabınıza birisi sızmış olmalı, şifrenizi değiştirseniz bile, hesabınıza erişimi sağlayıp kendisi için gerekli bilgileri alıp çıkış yapmış olabilir.

Reaksiyon puanı
147
Kesin konuşmak istemem, ama muhtemelen hesabınıza birisi sızmış olmalı, şifrenizi değiştirseniz bile, hesabınıza erişimi sağlayıp kendisi için gerekli bilgileri alıp çıkış yapmış olabilir.
Bu hesabi silsem sorun olmaz degil mi?

Reaksiyon puanı
147
Hesabı sildim yenisini açtım hadi hayirlisi ama tam silinmedi galiba girip şifreyi yazınca kurtarma felan yapılıyormuş.

Reaksiyon puanı
147