Hacker mi Olmak İstiyorsun? - Ayyıldız Tim & Türk Hack Team

Konu Faydalı Buldun mu?

• Evet

Kullanılan: 1 20.0%
  • Hayır

Kullanılan: 4 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Mniggaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hacker Nasıl Olunur?

Hackerlik Sadece Program'la DDOS Atarak "Aaaaa! Hacker Oldum" Demeye Benzemez.
Hacker Olmak İçin Program Dili Bilmeli.Nereye Ne Zamanda Hangi Programla Kimle
Saldırı Yapacağını "V.B" Bilmen Gerekir.Şimdi Size Çok Güzel Hacker Programları
Ve Nasıl Hacker Olunur Adında Bir Site Vericeğim Programların Linki Altta
Programlar 6 Rar Dosyasından Oluşmaktadır.

Neden 6 Dosya?
Sebebi Dosyaların Boyutu Büyük Olduğundan Dosya.tc'ye Sığmaması!
6. Dosya
5. Dosya
4. Dosya
3. Dosya
2. Dosya
1. Dosya

Bahsettiğim Site
Hacker Nasıl Olunur? Hacker Ne Demektir? : Link
Hacker Olmak İçin Ne Yapılması Gerek : Link

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Merhaba,

Bir sorum olacak size. Bu sunuculara yüklenen .rar ekleri başlıkta belirttiğiniz gibi Ayyıldız Tim ve Türk Hack Team platformlarının bünyesinde bulunan, paylaşılan yazılımlar mı? yani içeriklerini bilmemiz lazım. Şu anlık herhangi bir kontrol sağlamadım sizden öğrenmeye çalışıyorum. Eğer bahsettiğim gibiyse özelime bu yazılımların paylaşıldığı topic linklerini atmanızı ya da .rar eklerinin virustotal sonuçlarını göndermenizi rica ederim. Normalde bu tür konulara forumda müsaade göstermiyoruz nedeni de şu, yazılımların hangi amaçlarla kullanılacağını bilemeyiz.

Mniggaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Bir sorum olacak size. Bu sunuculara yüklenen .rar ekleri başlıkta belirttiğiniz gibi Ayyıldız Tim ve Türk Hack Team platformlarının bünyesinde bulunan, paylaşılan yazılımlar mı? yani içeriklerini bilmemiz lazım. Şu anlık herhangi bir kontrol sağlamadım sizden öğrenmeye çalışıyorum. Eğer bahsettiğim gibiyse özelime bu yazılımların paylaşıldığı topic linklerini atmanızı ya da .rar eklerinin virustotal sonuçlarını göndermenizi rica ederim. Normalde bu tür konulara forumda müsaade göstermiyoruz nedeni de şu, yazılımların hangi amaçlarla kullanılacağını bilemeyiz.
Yazılımlar O kadar Büyük Değil.İsterseniz Yazılımların Virüs Total Sonuçlarını Atarım.Ben Daha Önce Virüs Total Tarattırdım.Virüs Çıktı
Ama O Virüsleri'de Şundan Sayıyorum.Hack Programlarını Genellikle Antivürüs Programları Virüs Sayıyor.

dreameagles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Saçma sapan bir konu bunlarla hacker mi olunur. Tht de yıllarca görev yaptım hiç biri hacker değil defacer çoğu. Hacker dediğin bilgisayar bilimini çok iyi bilen ve kendi programını yazıp kullanan kişidir.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Yazılımlar O kadar Büyük Değil.İsterseniz Yazılımların Virüs Total Sonuçlarını Atarım.Ben Daha Önce Virüs Total Tarattırdım.Virüs Çıktı
Ama O Virüsleri'de Şundan Sayıyorum.Hack Programlarını Genellikle Antivürüs Programları Virüs Sayıyor.
VirusTotal'e hiç uğramayalım aslında, çünkü söylediğiniz gibi indirip taratacağız içeriklerinden dolayı enfekteli görünecek birçoğu. O yüzden siz bana bu toolların paylaşıldığı konunun linkini yollayın ben bir inceleyeyim.

Saçma sapan bir konu bunlarla hacker mi olunur. Tht de yıllarca görev yaptım hiç biri hacker değil defacer çoğu. Hacker dediğin bilgisayar bilimini çok iyi bilen ve kendi programını yazıp kullanan kişidir.
Elbette hazır yazılımları kullanarak hacker olunmuyor. Ben de eski bir THT üyesi olarak söylediklerinize katılmakla beraber devam etmesini istediğim noktalar olacak... Ayrıca AYT üyesi olmasam da diğer oluşumlar gibi yakın takibimdedir. Biz sanırım hazıra alışkın birazda tembel bir milletiz. Bu yüzden büyük kesim hazır programlar üzerinden web site deface etmeye çalışıyor. Oysa ki bu kesimden bağımsız çok az kişi de var ki onlar yazılım ve ar-ge alanlarında basit ya da zor kendi yazılımlarını geliştirip, derleyip kategori altında sunuyorlar. Bunların yine hazır kodlar mı olduğu yoksa sıfırdan bir bilgi üzerinden hareket ederek yazıldığı tartışılır. Bunu sadece yazılımların kaynak kodlarını okuyarak inceleyerek anlamlandırabiliyoruz. Örneğin benim "Admin panel bulucu" üzerine birçok maceram var. Neredeyse her hafta yeni bir topic görürdüm ve bu yabancı bir panel bulucu yazılımın aynı kodlarla türkçeleştirilmiş hali olurdu. Yani söylemek istediğim şu, belki bu replikayı uygulayanlar yeni ve öğrenmeye istekli arkadaşlarımızdı... Özetle işini tam anlamıyla yapan da var eksikte yapan var. Geçmişten bugüne yaptığı operasyonlarla adından söz ettiren ve ettirmeye devam eden bu Türk siber yapılanmaları takdir ediyorum ve ülkemiz için önemli olduklarını düşünüyorum.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
VirusTotal'e hiç uğramayalım aslında, çünkü söylediğiniz gibi indirip taratacağız içeriklerinden dolayı enfekteli görünecek birçoğu. O yüzden siz bana bu toolların paylaşıldığı konunun linkini yollayın ben bir inceleyeyim.

Elbette hazır yazılımları kullanarak hacker olunmuyor. Ben de eski bir THT üyesi olarak söylediklerinize katılmakla beraber devam etmesini istediğim noktalar olacak... Ayrıca AYT üyesi olmasam da diğer oluşumlar gibi yakın takibimdedir. Biz sanırım hazıra alışkın birazda tembel bir milletiz. Bu yüzden büyük kesim hazır programlar üzerinden web site deface etmeye çalışıyor. Oysa ki bu kesimden bağımsız çok az kişi de var ki onlar yazılım ve ar-ge alanlarında basit ya da zor kendi yazılımlarını geliştirip, derleyip kategori altında sunuyorlar. Bunların yine hazır kodlar mı olduğu yoksa sıfırdan bir bilgi üzerinden hareket ederek yazıldığı tartışılır. Bunu sadece yazılımların kaynak kodlarını okuyarak inceleyerek anlamlandırabiliyoruz. Örneğin benim "Admin panel bulucu" üzerine birçok maceram var. Neredeyse her hafta yeni bir topic görürdüm ve bu yabancı bir panel bulucu yazılımın aynı kodlarla türkçeleştirilmiş hali olurdu. Yani söylemek istediğim şu, belki bu replikayı uygulayanlar yeni ve öğrenmeye istekli arkadaşlarımızdı... Özetle işini tam anlamıyla yapan da var eksikte yapan var. Geçmişten bugüne yaptığı operasyonlarla adından söz ettiren ve ettirmeye devam eden bu Türk siber yapılanmaları takdir ediyorum ve ülkemiz için önemli olduklarını düşünüyorum.
Ben öyle düsünmüyorum. Aslında bu kadar bariz bir durumu fark etmek icin illa ki icinde bulunmanıza gerek yok iken prensibim gereği spekulasyonlara gelmemek için içlerine gidip inceledim söylenenlerin gercek olup olmadigini gormek için. Tam bir fiyasko! Bunların hack ile uzaktan yakından alakası yok. Yok egitim vereceklermis 500.000 siber askermiş yok gorünmeyen kahramanlarmiş. Hadi lan oradan! Buraya uzun uzun meseleyi arz etmeyecegim ama hâlâ ayt ye hacker ordusu diye ya da vatansever diyen bilinçsiz cahildir. Bir kaniya varmadan araştirin lütfen. Detayi genelden vermek istemiyorum. Ayt yahut turk hack alemi hakkinda bilgi almak isterseniz elimden geldigince cevaplarim fakat her bilgiyi umuma açık paylaşmam benim icin riskli..

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Hacker Nasıl Olunur?

Hackerlik Sadece Program'la DDOS Atarak "Aaaaa! Hacker Oldum" Demeye Benzemez.
Hacker Olmak İçin Program Dili Bilmeli.Nereye Ne Zamanda Hangi Programla Kimle
Saldırı Yapacağını "V.B" Bilmen Gerekir.Şimdi Size Çok Güzel Hacker Programları
Ve Nasıl Hacker Olunur Adında Bir Site Vericeğim Programların Linki Altta
Programlar 6 Rar Dosyasından Oluşmaktadır.

Neden 6 Dosya?
Sebebi Dosyaların Boyutu Büyük Olduğundan Dosya.tc'ye Sığmaması!
6. Dosya
5. Dosya
4. Dosya
3. Dosya
2. Dosya
1. Dosya

Bahsettiğim Site
Hacker Nasıl Olunur? Hacker Ne Demektir? : Link
Hacker Olmak İçin Ne Yapılması Gerek : Link

Ben seni bi siber suçlara şikayet edeyim !