Haberturk.com

Bu konuyu okuyanlar

AtakaN

Doçent
ya haberler guzel sıteyıde sevıyorumda
bıktım gozumun onune soktukalrı reklamlardan
hele o menun uzerıdne acılıp menuyu gormemı engelleyen reklamlar
tam sayfa cıkan flah reklamlar
bıde fırfoxla sorunlu calısması benı delı edıyor
ve ırtıbat ıcın bır maıl adresı bıle yok bu benı en cok kızdıran

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Tamam şimdi hepsini okudum. Görmedim herhalde biraz önce.

Haberturk, haber hızı konusunda çok başarılı. Ancak Firefox desteği konusunda haklısın. Ona ben de katılıyorum. Reklam konusunda ise SDN'i eleştirenler acaba haberturk'e ne diyorlar :D

Yöneticileri ve editörleri hayet başarılı ve sevilen kişiler, bunu da belirteyim.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Dilediğin bütün sitelere :D

Zaten Haberturk için reklam engelleme eklentisi olsaydı :D O zaman bomba olurdu işte :D

isot

Doçent
Bence gayet güzeL bir site..
En popüler ve ençok tıklanan haber sitesi.
Bırakında adamlar biraz para kazansınlar canım;)

Hazir konu acilmisken benim de bir sorum var aslinda bununla ilgili. Firefox'da, su tam sayfa acilan flash reklamlar ustune denk geldikleri menulerin (linklerin) calismasini sizde de engelliyor mu?

Tam olarak ifade edemedim, soyle anlatayim; mesela haberturk.com'da tepede ustune gelince asagi dogru inen reklam var, onun hemen altinda da soldan saga dogru bir menu var. O reklamin asagi acildigi alanin altina denk gelen linkler (bu durumda spor'dan yasam'a kadar) tiklanmaz oluyor. IE'de boyle bir sorunla karsilasmadim ama firefox beni bu konuda cildirtiyor. Sorun sirf bende mi yoksa genel bir hata mi?

Eger benden kaynaklaniyorsa cozumunu arayacagim da onun icin herkese bir sorayim once dedim. =)

Yok ben bu dedigimin farkli orneklerini de gordum. Olay flash'in asagi dogru acilmasinda bitiyor bende hep... Haberturk'e ozel degil kisacasi.

Ahmethz

Rektör
Emektar
kumlukoz dedi ki:
haber degil reklam ve magazin sitesi gibi ;D
sırf bu yüzden o siteye girmiyorum ve saçma sapan haberleri de mevcut örnek veriyorum "titanicten sağ kurtulan kadın" habere girince denizde göğüsleri gözükecek şekilde durmuş bir kadın resmi bu habere direk anasayfadan girilebiliyordu zamanında....

tonce

Profesör
Emektar

Firefox sorunu bir site için okadar büyütülecek birşey değil önemli olan Opera sorunu. ;D

cafgazhar

Öğrenci
ya haber turk'un araç çubuğunu bi kurumdaki memurun birinin bilgisayarında görmüştüm haber başlıkları kayıyordu çok hoşuma gitmişti ben bulur indiririm diye düşünmüştüm ama bulamadım... yerini bilen varsa bi zahmet yazsın ya...
[move]cafgazhar[/move]

SDN Son Haberler

Son mesajlar