Haberturk.com Hacklendi!

linux

Doçent
7 Ocak 2008
617
1
16
bence legal yol ama bazılarına anlatmak adına iyi bişey tabi ne kadar dğr o kadrıda meçhul

ozgurfeci

Öğrenci
24 Şubat 2008
18
0
0
Habertürk'ün magazin haberciliği yanında taraflı bir tutum sergilediği apaçık ortadadır. Zaten bu görüşlerini her haber kapanışında da tekrar ediyorlar. Ne sitelerine girerim nede TV sini izlerim. O Kadar!!!

kumlukoz

Asistan
23 Şubat 2006
206
0
16
ozgurfeci dedi ki:
Habertürk'ün magazin haberciliği yanında taraflı bir tutum sergilediği apaçık ortadadır. Zaten bu görüşlerini her haber kapanışında da tekrar ediyorlar. Ne sitelerine girerim nede TV sini izlerim. O Kadar!!!
+1

• Konuyu başlatan
  • Admin Mesajı

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
2 Haziran 2005
13,887
2,162
3,358
Biraz zaman verin. Çok güçlü projeleri olduğunu duydum.

abanoz

Doçent
20 Şubat 2008
555
0
0
birkaç akıl yoksunu, insan katagorisinde yaratıkların yaptığı kendilerince büyük bir olay.
bu tip şeyler kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın hoş karşılanmamalı. bu akıl yoksunlarının sayesinde internette korkarak geziyoruz. bu olay amerikada olsa yakalandığında adamı anasından doğduğuna pişman ederlerdi herhalde?

bu tip olaylara bizde, yabancı ülkelerde ne tip ceza veriyorlar merak ettim doğrusu?

annttiigs

Profesör
7 Şubat 2007
2,589
24
218
abanoz dedi ki:
birkaç akıl yoksunu, insan katagorisinde yaratıkların yaptığı kendilerince büyük bir olay.
bu tip şeyler kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın hoş karşılanmamalı. bu akıl yoksunlarının sayesinde internette korkarak geziyoruz. bu olay amerikada olsa yakalandığında adamı anasından doğduğuna pişman ederlerdi herhalde?

bu tip olaylara bizde, yabancı ülkelerde ne tip ceza veriyorlar merak ettim doğrusu?

yanlışsın arkadaşım amerika bu adamları sadece sorana pis tü kaka ettik diyor ama aslında kullanıyor. Amerika beyni öldürücek kadar Türkiye değil :( maalesef acı ama gerçek.

rave

Asistan
6 Kasım 2007
403
0
0
haberturk zaten çakma haberler yapıyordu. pek bir kayıp olmadı kanımca. 3 foto bulup yazılarla süslüyorlardı. ne yazsak bu fotonun altına gibi bir düşünce sistemi vardı. gönül isterki haber okurken sadece haber okuyalım. insan haber okurken çevresinden utanıp monitörünü çevirir mi? her taraf çıplak hatun resmi.

FaTiHaN

Öğrenci
13 Şubat 2006
19
0
0
Haberturk benim için magazinel bir haber kanalından başka bişey değil açıkcası
Yani ben bu siteyi filtreye koysam sakıncalı site olarak engellenir.Bir zamanlar hürriyet sitesinin engellendiği gibi

lb.bingol

Profesör
30 Ağustos 2007
1,573
9
0
Bu duruma sırf hack olayı olarak bakmak doğru olmaz kanaatindeyim.Çünkü bu bir nevi milliyet meselesidir.Ve ona göre yorum yapılması gerekir.Hackleyenler doğru mu yapmış yoksa yanlış mı;onu tartışmak şu an için pek doğru değil ama Habertürk'ün bunu yaparak hayatının hatasını yaptığını düşünüyorum.

myefsane

Dekan
15 Eylül 2006
6,951
49
228
orada yazı çok güzel yazılmış yapan helal olsun bölücülük yapmanın anlamı yok ve haber niteliği taşımayan bir çok haber...

Tamamen kullanıma kapatılmalı bence