Haber 7 de en ucuz ADSL konusu...

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
:D Sadece gülerim...

1 Mb internet verip 4 Gb kota uygulayıp 26 Lira gibi bir ücrete tabi olunca tabi istatistiki açıdan güzel görünür. Şartları eşit şekilde karşılaştırın birde Türkiye interette kaçıncı sırada.

seumina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o dediği ülkelerde asgari ücret ne kadar Türkiyede ne kadar.Ucuz olduğunu iddia edenler birde kişi başına düşen milli gelire göre kıyaslasınlar.Bakı ozaman kaçıncı sırada çıkıyor.

Türkiyede aylık internet kaba hesapla asgari ücretin yüzde 5i kadar.
Daha pahalı ülkelerde yüzde kaçı kadar?
Böyle aldatmaca haberlerle milleti enayi ywerine koymaya çalışıyorlar.

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Başlığı atmadan önce içinizde bu tür sitelere karşı beslediğiniz kinleri bir tarafa bırakında haberin içeriğine ve kaynağına bakın.

Taraflı değil tarafsız olarak düşünün.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Haber Anadolu Ajansına ait... Gözlerime vede kulaklarıma inanamıyorum....

SHezofren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) ne saçmalıyo ya bu Haber 7 ? en hızlı ve en ucuz internet bizdeyse ben kafama sıkarım :)

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Şaka yapıyorlardır, yada bu haberi yazan insan oğlu kafayı yemiştir.

superquantum

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Başlığı atmadan önce içinizde bu tür sitelere karşı beslediğiniz kinleri bir tarafa bırakında haberin içeriğine ve kaynağına bakın.

Taraflı değil tarafsız olarak düşünün.

Hocam ben yaklaşık 3 yıldır haber 7 takipçisiyim. Duygularımı bir kenara bıraktım enayi yerine konmamaya karar verdim. Siz bu haberi yuttunuz mu yoksa? Haber 7 sizin babanızın oğulumu? Gerçekten iyi tanıyormusunuz? İyi düşünün acaba yalan ve yanlı yayıncılık yapabilirler mi yapmazlar mı?

Saygılar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar haberi ANADOLU AJANSI geçmiş... Yani bütün yazılı görsel basın yayınlayabilir... Şimdi bunun Haber 7 ile ne alakası var...

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Haber 7 yi sevmem paranın kuklası olmuşlar işleri güçleri insanları bu tür reklamlar ile mağdur etmek sözde dini bütün insanlar ama bana göre siyonistlerle aynı hizmeti veriyor siyonistlerde bizleri sömürüyor bu tür sitelerde... anlayana...

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bilmiyorum o sırada bir sorun mu vardı ama yorum yazmak istedim, butonu falan yoktu. Yoksa iki kelime yazardım :D

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
Finlandiya da 1 mbit internet vatandaşın doğal hakkı devlet vatandaşına 1 mbit interneti ücretsiz vermeyi görev biçmiş kendine bununla ilgili bir haber yayınlanmıştı geçtiğimiz aylarda

msbysl

Asistan
Reaksiyon puanı
5
o kadar iyilerde,neden habere yorum yazdırmıyorlar.telekom mahkumu müşteriler kalite-fiyat yönünden memnuniyetlerini!!! bildirselerdi.

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu haber7 yede kıcığım böyle haber yazmak icin telekomdan acaba ne kadar alımştır avrubada fransada almanyada belcikada birinci derecede yakınlarım var anlattıkları zaman ordaki telefon ve ads le hizmetlerini oralardan bu hizmeti almak geliyor ordakiler duysa gülerler size haber7

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
hangi veriyi kullanarak bu sonuca varmışlar acaba.!
herşeyin en pahalısı bizde arkadaş. interneti, benzini,eti, vs.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ucuz değil ama belki Türkiye'nin gerisinde kalmış ülkelere göre hızlı olabilir ancak kesinlikle hızlı değil.

superquantum

Asistan
Reaksiyon puanı
3
telekomdan zokayı yutmayan ender insanlardan olduğumu düşünürken bilinçli bir tüketici kesimi görmek iyi oldu. Türk kelimesinin adından çıkartılması için imza başlatalılm telekom için. Adımızı şanımızı lekeleyen bir firma bence.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bildiğin reklam yapmışlar :sleep: