Güvenlik Ayarlarını Kilitleme

Bu konuyu okuyanlar

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,
Telefonumda güvenlik ayarlarını, fabrika ayarlarına döndürme işlemlerini, mobil veri açma/kapama vb. seçenekleri şifrelemek/kilitlemek istiyorum. Bu tarz bir uygulama bileniniz var mı? Cerberus kullanıyorum ve güvenliğin tam olmasını istiyorum. Root erişimim var. Teşekkür ederim.

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bana göre en iyi şifreleme uygulaması; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=tr

Ayarlar kısmınızada şifre koyarsanız girip kimse sıfırlama yapamaz fakat wifi, mobil veri tarzında şeyleri şifrelemek gibi bir şey olduğunu sanmıyorum.
Sorduğum soruya cevap vermek gibi olacak ama Applock üzerinden bunu yapabiliyorsun. Mobil veri, Wi-Fi açıp kaparken şifre soruyor. Ben ona alternatif bir şey arıyorum ki sanırım yok. Benimde bildiğim en iyisi Applock.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben ayarlara şifre koymak istemiyorum çünkü çok sık girdiğim bir yer sürekli kiliti açmak can sıkıcı olabiliyor. Bölüm bölüm koyulabilseydi daha güzel olurdu.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Sorduğum soruya cevap vermek gibi olacak ama Applock üzerinden bunu yapabiliyorsun. Mobil veri, Wi-Fi açıp kaparken şifre soruyor. Ben ona alternatif bir şey arıyorum ki sanırım yok. Benimde bildiğim en iyisi Applock.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben ayarlara şifre koymak istemiyorum çünkü çok sık girdiğim bir yer sürekli kiliti açmak can sıkıcı olabiliyor. Bölüm bölüm koyulabilseydi daha güzel olurdu.

Applock'u bir kaç uygulamamı şifrelemek için kullanıyordum Wifi gibi özellikleri şifreleyebildiğini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu :)

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Applock'u bir kaç uygulamamı şifrelemek için kullanıyordum Wifi gibi özellikleri şifreleyebildiğini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu :)
Daha birçok ayarı var fotoğraf falanda saklayabiliyorsunuz. Ram çok tüketiyor bence lite sürümü üretilmeli. Bir tek Evernote uygulamamı gizliyorum sadece onun için Applock'u çalıştıyorum 30mb ona gidiyor.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Daha birçok ayarı var fotoğraf falanda saklayabiliyorsunuz. Ram çok tüketiyor bence lite sürümü üretilmeli. Bir tek Evernote uygulamamı gizliyorum sadece onun için Applock'u çalıştıyorum 30mb ona gidiyor.
Dun mesaji gordugumde smart app protector yazacaktim ama sorunun net cevabi olmadigi icin yazmadim. Smart app uygulamasinda bir kez psw girerek tum psw tanimli uygulamalar acilabiliyor. Her seferinde psw sorulsun gibi seceklere de sahip guzel bir uygulama.

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dun mesaji gordugumde smart app protector yazacaktim ama sorunun net cevabi olmadigi icin yazmadim. Smart app uygulamasinda bir kez psw girerek tum psw tanimli uygulamalar acilabiliyor. Her seferinde psw sorulsun gibi seceklere de sahip guzel bir uygulama.
Aradığım bu değildi ama bu güzel uygulama ile beni tanıştırdığın için teşekkür ederim.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Konuyu hortlatıyorum. Paylaşılan uygulama Play Store'dan kaldırılmış galiba.

Benim çocuk da kafasına göre mobil veriyi açıyor.

"Mobil Veri"ye nasıl şifre koyabiliriz? Güncel bir tavsiyesi olan var mı?