Soru güvenli yoldan redmi note 10 s nasıl root ede bilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Gamer6575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar ben redmi note 10 s cihazımı root etmek istiyordum ama öğrendimki mediatek cihazlara root yüklemek kolay değil ben nasıl güvenli yoldan cihazı root ede bilirim?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhabalar ben redmi note 10 s cihazımı root etmek istiyordum ama öğrendimki mediatek cihazlara root yüklemek kolay değil ben nasıl güvenli yoldan cihazı root ede bilirim?
Önce unlock etmelisin. Ben de RN10s kullanıyorum ve rootlu şuan. Sonra Fastboot Stock ROM'u indir. Gerçi direkt sana rootlu boot.img'ı verebilirim.

Gamer6575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Önce unlock etmelisin. Ben de RN10s kullanıyorum ve rootlu şuan. Sonra Fastboot Stock ROM'u indir. Gerçi direkt sana rootlu boot.img'ı verebilirim.
lütfen verin
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki recovery romu nereden bulucam ? orange fox twrp resmi sitelerinde yok note 10 s için

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
lütfen verin

peki recovery romu nereden bulucam ? orange fox twrp resmi sitelerinde yok note 10 s için

Buyurun. Kurmak için Fastboot moduna girin telefondan. Sonrasında PC, telefon ya da tabletinizden şu komutu girin:
fastboot flash boot rn10sroot.imgdosyasininkonumu

Birde vbmeta.img ı kurun:

fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta rn10svbmeta.imgdosyasininkonumu

Son düzenleme:

Gamer6575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Buyurun. Kurmak için Fastboot moduna girin telefondan. Sonrasında PC, telefon ya da tabletinizden şu komutu girin:
fastboot flash boot rn10sroot.imgdosyasininkonumu
peki herşeyi eski haline getirmek için ne yapmalıyım

birde lütfen note 10s driverlari ve adb fastboot yükleyicisinin linkini bana atın

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Root için tek yapmanız gereken stok boot.img dosyasını geri kurmak. Bootloader kilidi için ise Fastboot Stock ROM'u bootloaderı kapatacak şekilde kurmak. İçinde Windows için flash_all_lock.bat, Linux için ise flash_all_lock.sh dosyası var. Onunla bootloader kapanıyor diye biliyorum.

Gamer6575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Root için tek yapmanız gereken stok boot.img dosyasını geri kurmak. Bootloader kilidi için ise Fastboot Stock ROM'u bootloaderı kapatacak şekilde kurmak. İçinde Windows için flash_all_lock.bat, Linux için ise flash_all_lock.sh dosyası var. Onunla bootloader kapanıyor diye biliyorum.
stok boot dosyasını nasıl geri yükleniyorki?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

Gamer6575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10