Yardım Güvenli iPhone alımı

xkaplanreyZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar. İphone 14 pro max alacaktım fakat YouTube'da karşılaştığım videolar ve kullanıcı yorumları kafamı epey karıştırdı. Sıfır kapalı kutu cihazın daha önce kasası açılıp işlem görüldüğünden tutun serviste değiştirilen cihazların tekrar kutulanıp satıldığına kadar iddialarla karşılaştım. Sorum şu, İphone'u elime aldığımda (Gürcistan Batum'dan alacağım) parçaların değişip değişmediğini ve kasanın daha önce açılıp açılmadığını nasıl anlayabilirim acaba? Ayrıca dikkat etmem gereken şeyler varsa beni bilgilendirebilir misiniz?

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
model numarasına bak

m ile başlıyorsa sıfır, n ile başlıyorsa değişim cihazı demektir ve tüm fonksiyonlarını da dene

xkaplanreyZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
model numarasına bak

m ile başlıyorsa sıfır, n ile başlıyorsa değişim cihazı demektir ve tüm fonksiyonlarını da dene
Peki şöyle bir senaryo olsa, daha önceden m model cihazı adam kendisi kutulayıp jelatinlediyse model numarası değişmeyeceği için onu nasıl anlayabilirim acaba?

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Peki şöyle bir senaryo olsa, daha önceden m model cihazı adam kendisi kutulayıp jelatinlediyse model numarası değişmeyeceği için onu nasıl anlayabilirim acaba?
2. el cihaz kendini belli eder dışını incelerseniz