Guti dönüyor!

Bu konuyu okuyanlar

Blackout

Dekan
Katılım
14 Nisan 2008
Mesajlar
7,495
Reaksiyon puanı
364
Puanları
0
news_manset_resim_k0_Guti_isaret001.jpg


Guti dönüyor!

Sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle sıkıntı yaşayan Beşiktaş'a, İspanyol futbolcu Guti'den sevindirici haber geldi.

Sakatlığı nedeniyle bir süre takımdan uzak kalan Guti'nin, 9. haftadaki Kayserispor maçında forma giyebileceği açıklandı. Beşiktaş Kulübü doktoru Devrim Urgun, Guti'nin tedavisinin tamamlandığını belirterek, ''Fizyoterapist eşliğinde çalışmalara devam ediyor. Cumartesi günü takımla çalışmaya başlayacak. Kayserispor maçında oynayabilecek'' dedi.

Siyah-beyazlılarda, Guti'nin yanı sıra diğer sakat futbolculardan da sevindirici haberler gelirken, Fatih Tekke'nin de tamamen iyileştiği, sadece antrenman eksikliğinin bulunduğu bildirildi.

Devrim Urgun, Erhan Güven'in tedavisinin de tamamlandığını belirtirken, yükleme çalışmalarına devam edilen Erhan'ın cumartesi günü takımla çalışmalara katılacağını söyledi.
Holosko'nun durumuna da değinen Urgun, ''Holosko'nun tedavisi tamamlandı. Koşu programı devam ediyor. Cumartesi günü takımla çalışmaya başlayacak. Karserispor maçında oynayabilir'' diye konuştu.

Ekrem Dağ'ın tedavi sürecinin bittiğini ifade eden Urgun, bu futbolcunun da cumartesi günü koşulara başlayabileceğini bildirdi.

Koşulara devam eden Mehmet Aurelio'nun bir hafta daha takımdan ayrı çalışacağını kaydeden Devrim Urgun, Ferrari'nin tedavi sürecinin sürdüğünü ve gelecek hafta salonda kuvvetlendirme çalışmalarına başlayacağını açıkladı.

Devrim Urgun, tedavisine Portekiz'de devam edilen Quaresma'nın ise gelecek hafta İstanbul'a geleceğini sözlerine ekledi.

Kaynak
 

Son mesajlar

Üst