Soru Gürcistan’dan alınan iPhone türkiye garantisi?

Bu konuyu okuyanlar

ugurerginyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Gürcistan’dan A2633 model numaralı iPhone 13 almayı düşünüyorum. Bazı videolarda insanlara çift sim kartlı modelleri sattıklarını ve bu modellerin Türkiye’de yedek parçası dahi bulunmadığı söyleniyor. Apple Türkiye’yi aradığımda bu konu hakkında net bir bilgi vermiyorlar. Gürcistan’dan alanlar 1 yıl garantisi var diyorlar kafam iyice karıştı. Türkiye’de yurtiçi iPhone 13 kullanan arkadaşlarımın model numaraları da A2633 Gürcistan’dan bu model numaralı iPhone 13 almalımıyım?

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
Gürgençlere sorduğumda yurtdışı cihazların 1 sene boyunca garantisinin olduğunu söylediler. Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,754
Gürcistan’dan A2633 model numaralı iPhone 13 almayı düşünüyorum. Bazı videolarda insanlara çift sim kartlı modelleri sattıklarını ve bu modellerin Türkiye’de yedek parçası dahi bulunmadığı söyleniyor. Apple Türkiye’yi aradığımda bu konu hakkında net bir bilgi vermiyorlar. Gürcistan’dan alanlar 1 yıl garantisi var diyorlar kafam iyice karıştı. Türkiye’de yurtiçi iPhone 13 kullanan arkadaşlarımın model numaraları da A2633 Gürcistan’dan bu model numaralı iPhone 13 almalımıyım?
Benim bildiğim 1 sene falan.

zzadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de Gürcistandan alacağım ama iphone 13 modelinde şu sitede single sim kart yazıyor. Acaba (e sim veya normal sim farketmez) 2 tane hat kullanabilecek miyim bilemedim
ya da nasıl bulabilirim 2 simli olanı

zzadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2sim çok şart değilse boşverin. Yeni yıla az kaldı stoklarda tükeniyor. Sonra kayıt için 6Bin küsür verirsiniz. Elinizi çabuk tutun.
anladım ya şirket hattını da kullanmak zorunda olduğum için aslında... neyse belki bi bilen olur yazar teşekkürler