Günün Komik Fotoğrafları

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Xezn0.jpg

Al sana göz. :D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bir insan hırsızlık yaparak zengin olmuşsa siz bu insanı kendinize örnek alırmısınız? Bunlar asırlarca Amerika, Afrika ve Asyayı sömürüp yerel halkın mallarına kondular. Şimdi bunlarla aramızda 140 sene olsa ne olur olmazsa ne olur.

Siz övünürmüsünüz ? @Ben Kenobi @ReDo @acer @xfailedkomplex @engerex @cobra11 @Korpe @siriusian @Haccac
Bu isimleri yazmamın sebebi konuyla ilgili yorum yapmaları.

İngilizce hocamız şöyle bir şey anlatmıştı.
Japonya sokaklarında batılı gibi giyinen bir kişi herkesin dikkatini çekiyor. Elimde şemsiye, başında şapka ve kıyafetleriyle tam bir batılı. Yetkililer araştırdıklarında bu kişinin batılı bir ülkeye okuması için gönderilen bir Japon olduğu ortaya çıkıyor. "Biz seni batılıların ilimini ve bilimini alman için gönderdik. Sen ise yaşam tarzlarını örnek almışsın." diyerek ibretlik için idam ediyorlar. Hikaye ne kadar doğrudur ayrı konu. Bizde ise batılı gibi davranmayan gerici oluyor.

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir insan hırsızlık yaparak zengin olmuşsa siz bu insanı kendinize örnek alırmısınız? Bunlar asırlarca Amerika, Afrika ve Asyayı sömürüp yerel halkın mallarına kondular. Şimdi bunlarla aramızda 140 sene olsa ne olur olmazsa ne olur.

Siz övünürmüsünüz ? @Ben Kenobi @ReDo @acer @xfailedkomplex @engerex @cobra11 @Korpe @siriusian @Haccac
Bu isimleri yazmamın sebebi konuyla ilgili yorum yapmaları.

Ben olaya tamamen mühendislik olarak bakıyorum meslekten dolayı yoksa nerden kazadıklarını gayet iyi biliyorum..

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=198187]recep1212[/MENTION] :) durr bi bahayım mola