Günün Karikatürü

ksfno1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kaat-var-mi.jpg

demin-yoktu-sindi-geldi.jpg

ehe-sort-giydim.jpg

tADzp.jpg

frat2345.jpg

ksfno1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@ksfno1

Ona kalırsa burada bir karikatürden 20 30 tane vardır...yani sizin durmdan aynı şeylere bakıp durmayalım deme gibi bir lüksünüz olmamalı....bunun önüne bu şekilde geçemezsiniz.

Ayrıca sizin paylaştıklarınızıda daha öncede ben paylaşmıştım,belkide geriye bakarsanız bir çok kişi paylaşmıştır.

20-30 sayfa önce verilmiş karikatürlerden bahsetmiyorum! Bazen 1 sayfa önce verilmiş karikatür tekrar ekleniyor.
Örnek istersen şu iki mesajı karşılaştırabilirsin: #1076 ve #1107 (Arada sadece 2 sayfa var!)

Karikatür koyacak olan bi' zahmet elini yorup 1-2 sayfa önceki karikatürlere bakıversin!

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
20-30 sayfa önce verilmiş karikatürlerden bahsetmiyorum! Bazen 1 sayfa önce verilmiş karikatür tekrar ekleniyor.
Örnek istersen şu iki mesajı karşılaştırabilirsin: #1076 ve #1107 (Arada sadece 2 sayfa var!)

Karikatür koyacak olan bi' zahmet elini yorup 1-2 sayfa önceki karikatürlere bakıversin!

İyi söyleriz bakarlar kardeş.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bunu daha önce paylaştım demekten başka bir şey bilmezmisin? Senin paylaştıklarını önceden birinin paylaşmadığını nerden biliyorsun? Sadece senin için paylaşım yapıyoruz sanki. Senden başkası belki görmedi....@ksfno1

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bunu daha önce paylaştım demekten başka bir şey bilmezmisin? Senin paylaştıklarını önceden birinin paylaşmadığını nerden biliyorsun? Sadece senin için paylaşım yapıyoruz sanki. Senden başkası belki görmedi....@ksfno1

Arkadaş şuna dert yanıyor,1 2 3 sayfa geride ki karikatürü bir sonra ki sayfalarda gördüğü için.