Günün Bedavası - Chameleon Clock

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Giveaway of the Day - Chameleon Clock

11 Ekim 2008
Bilgisayarınızın ekranının sağ alt köşesinde Windows saati yerine şık bir saatin durmasını ister misiniz. Bu soruya cevabınız “evet” ise Chameleon Clock uygulaması mutlaka göz atmanız gereken bi seçenek! Chameleon Clock Windows sistem çubuğundaki saatin yerine geçiyor ve çok az sistem kaynağı yiyor. İstenirse ayrılıp maasaüstünde farklı bir saat uygulaması olarak da çalışabiliyor. Program vista desteği de veriyor.

>>>Hemen İndir: Chameleon Clock<<<

Kaynak

serii_888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bitti olum boşuna eklemişsin süresi doldu indirmeyin yoksa deneme sürümünü kullanırsınız

serii_888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen bu gece saat 3'te yüklemişsin bende bu akşam 8'de cevap yazdım e iyide bu porgramlar 1 günlük değilmi ozaman nasıl oluyorda 17 saatta downloadı bitiyor.Ben bunu göreli 27 saat geçti sen daha yeni açıyosun.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ya.. zaten pek fazla işimize yaramaz bunlar, XP yi yeniden yükleyince kuramazsın bi daha bu 1 günlük bedavaları. O yüzden bence hiç yayınlanmasın daha iyi.. Sadece reklam amaçlı bunlar bence.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
sen bu gece saat 3'te yüklemişsin bende bu akşam 8'de cevap yazdım e iyide bu porgramlar 1 günlük değilmi ozaman nasıl oluyorda 17 saatta downloadı bitiyor.Ben bunu göreli 27 saat geçti sen daha yeni açıyosun.
açtığımda 6 saat vardı bitimine..güzel bir program olduğunu düşündüğüm için gece kuşlarının beğenisine sunmuştum :sweatdrop:
Beğenmediğimi paylaşmıyorum :wheelchair:
Ya.. zaten pek fazla işimize yaramaz bunlar, XP yi yeniden yükleyince kuramazsın bi daha bu 1 günlük bedavaları. O yüzden bence hiç yayınlanmasın daha iyi.. Sadece reklam amaçlı bunlar bence.
baya bir süre idare eder. hergün XP kurmuyoruz değil mi :turned:
ayrıca tabii ki reklam amaçlı dağıtıyorlar :euro:

emrullah44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sakın yüklemeyin program yüzünden bilgisayar kafayı yedi yüklediyseniz bile masaüstü arkaplanı o saat arkaplanlarını yapmayın bir süre sonra bi dosyaya tıkladığınızda ekran kapanıp açılıyo ve bilgisayar donmaya başlıyo programı silsende eski haline gelmiyo bu program yüzünden format atmak zorunda kaldım!!!

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
sakın yüklemeyin program yüzünden bilgisayar kafayı yedi yüklediyseniz bile masaüstü arkaplanı o saat arkaplanlarını yapmayın bir süre sonra bi dosyaya tıkladığınızda ekran kapanıp açılıyo ve bilgisayar donmaya başlıyo programı silsende eski haline gelmiyo bu program yüzünden format atmak zorunda kaldım!!!

bende böyle bir sorun olmadı.:clover:.
geçmiş olsun ..ne diyim :(