Günün Bedava Yazılımı

Erdem Yener

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bugünkü bedava yazılımımız, bilgisayarınızı her baştan başlattığınızda karşınıza otomatik olarak açılan bazı uygulamaları kapatıp düzenleyebileceğiniz WhatInStartup.

Sistem başlangıçlarınızda ortaya beliren bazı uygulamaları otomatik olarak kapatma işlemini Windows'un içerisinden yapabileceğiniz gibi WhatInStartup gibi ücretsiz bir yazılımla oldukça basit bir biçimde halledebilirsiniz. Programı başlattığınızda otomatik olarak tarama işlemi yaparak sistem başlangıcında açılan uygulamaları buluyor ve bu yazılımlar hakkında çeşitli bilgiler içeren bir liste sunuyor. Bu listeden dilediğinizi seçerek bir daha açılmamak üzere o uygulamayı kapatabiliyorsunuz.
whatinstartup1272307331.gif
Şartlar ve Koşullar

Bu ürün "Olduğu Gibi" sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.
Yazılımın Künyesi

Adı: WhatInStartup
Dosya Boyutu: 48 KB
Firma: NirSoft
İşletim Sistemi:
Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Dili:
İngilizce
:: Yazılımı indirmek için tıklayın.
:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
windows>çalıştır>msconfig>başlatma sekmesi
işte bu kadar değil mi?

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bedava ve gereksiz bir pogram. bedava yazilim deyince insan daha guzel birseyler bekliyor

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Erdem bey ücretsiz bi yazılımı millete göstermek için kendinizi çabalıyosunuz anlıyorum ama gereksiz bi program
hani msconfig olayı linuxta yok desek daha türlü ayarları var

o kadar yazı yazıp yazılımı tanıtcağınıza program yüklemeden yapılabilcekleri yazsanız daha iyi olurdu
sonuçta interneti olmayan kullanıcılarda var bunu anında indiremezler

Tabi bu benim düşüncem sonuçta sizin bi göreviniz var o neyse onu yerine getiriyosunuz ama msconfig gibi hali hazırda bulunan dosyaları kullanmak yerine bunu bulup indirip kullanmak saçma geliyo bana