Günün Bedava Yazılımı - StarBurn

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD medyalarınızı kolaylıkla oluşturmak ve kopyalamak için StarBurn yazılımını bugüne özel ücretsiz indirebilirsiniz.

Basit arayüzü ve yardımcı sihirbazı ile CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD medyaları oluşturabilmenizi ve bunları kopyalayabilmenizi sağlayan StarBurn bugünün bedavası. Yazılım ile zorluk çekmeden ses,veri ve video medyaları hazırlayabilir ve isterseniz bunları belli sıkıştırma formatları ile yazdırabilirsiniz.

Her Optik Medyayı Destekler

StarBurn bilinen tüm depolama standartlarını (CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, Dual Layer DVD-R & DVD+R, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW ve DVD-RAM) destekler ve çoğu optik yazıcı ile uyumludur. ISO dosyaları oluşturabilme, yüksek sıkıştırma oranları ile optik medyalarınızdan daha çok yararlanabilmenizi sağlama, Apple iPod ile uyumlu çalışabilme sayılabilecek diğer özellikler arasında yer alıyor.

Ekran görüntüsünün büyük hali için üzerine tıklayın.

İndirin

::Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat:
Bu ürünü ancak 12 Ocak 2009 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows XP/2003/Vista
Ana Sayfa: Rocket Division Software
Dosya Boyutu: 11,54 MB
Yarınki Fiyatı:
49 Dolar

Yazan: Mehmet Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Nero ile kıyaslarsak hangisi daha iyidir ?

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nero ile kıyaslarsak hangisi daha iyidir ?

Nero 6 Favorimdi, ta ki Xp den Vista ve Windows7'ye terfi edene kadar.
Neronun 6 dan sonraki sürümleri çok büyük boyutlu ve işletim sistemi kurmak kadar uzun ve zahmetli, kurması kaldırması ayrı dert.

400 küsür MB boyutlu ve eski sürümlere nispeten daha da hantallaşan nero9'a göre bence küçük boyutlu tüm alternatifler daha iyidir. :)
Bir CD-DVD yazma programı için 400 küsür MB çok çok fazla.

Nero fanatiği olanlar extraları var filan diyebilir.
Bence, image driver, wawe editor ve nerovision dışında hiçbir extrası diğer alternatiflerden daha iyi değil.

Örneğin showtime, cover designer vs. diğer alternatifler varken gereksiz.

Ben Cd burner xp pro ve Ultraiso'nun bütünleşik yazdırmasını kullanıyordum vistada, şimdi Windows7'de StarBurn yazılımını deneyeceğim.
Nero ağzıyla kuş ta tutsa 100 MB altına düşmeden PCme giremez artık...:donatello:

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SPTD driver is not installed! Please reboot your PC after StarBurn installation uyarısı veriyor program açılmıyor.
(Kurulum sonrası bilgisayarı resetlediğim halde)

Edit: Vistada sorunsuz Windows7 de çalışmıyor.