Günün Bedava Yazılımı: novaPDF

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Belgelerinizi yazdırır gibi PDF'ye çevirmek ister misiniz? Bu işi tek adımda yapabilir ve belgelerinizi PDF biçiminde kaydedebilirsiniz. Gerekli yazılım burada.

novaPDF lite yazılımı zahmetsizce belgelerinizi içlerinde ne olursa olsun PDF biçimine çevirmenize yarayan bir yazılım ve bugüne özel olarak ücretsiz. Kendisini kurduğunuzda bilgisayarınıza bir yazıcı olarak yerleşecek ve bir belge yazdırmak istediğinizde onu seçerseniz belgenizi PDF olarak kaydedebileceksiniz.

novapdfekran.jpg

:: Bu yazılımı bugüne özel şekilde ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın. (~2 MB)

Yazılımın Kurulumu

:: Kurulum dosyasını indirin ve yazılımı kurun.
:: Kurulumun en sonuna karşınıza yeni bir pencerede bir kullanıcı adı ve ürün anahtarı çıkacak
:: Bilgisayarınızda denetim masasından yazıcılar kısmına gidin
:: novaPDF'ye sağ tıklaıp Özellikler > About sekmesine ilerleyin.
:: "Register" kısmına tıklayıp karşınıza çıkan kullanıcı adını ve ürün anahtarını girin.
:: Ürünü kendiniz için kaydettiniz.

novapdfregister.jpg

Dikkat: Bu ürünü ancak yarın sabah saaterine kadar bilgisayarınıza ücretsiz olarak kurup kaydedebilirsiniz. Ayrıca Windows Vista altında Türkçe karakter sorunları yaşama ihtimaliniz var. Widnows XP'de, gözlemlediğimiz kadarıyla herşey düzgün çalışıyor.

SDN - http://shiftdelete.net

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Güzel program teşekkürler SDN çok işime yarayacak

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben indirdim zipi boş gösteriyo bendeki sorun nedir acaba

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Tekrar denedim ama sorun yok bende. Bir daha dener misiniz, belki de sunucusunda sorun vardı geçici.

Hereke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, novaPDF'yi kurdum ancak, kodun yada kullanıcı adının yanlış oldu iletisi nedeniyle tamamlayamadım.

Hereke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
OpenOffice hem ofis ihtiyacını gideriyor hemde pdf formatında dosya kaydediyor. Bence en iyisi bu.