GunlukUrun.com

Aerop

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar siteyi daha dün keşfettim ve biraz araştırmam sonucunda alışveriş yapmaya karar verdim. Sitede ilginç ve günlük yaşamınızda size kolaylık sağlayacak ürünler var ve fiyatları çok uygun. Sipariş aşaması çok iyi. 15.30 da 4 adet sipariş verdim ve tam 1,5 saat sonra kargoya verdiler.
Ayrıca sipariş verdiğim bir ürünün renk seçeneği sarı idi, sipariş verdikten sonra telefonum çaldı GunlukUrun.com’dan arıyoruz elimizde sarı renk kalmamış kırmızı göndersek olur mu dediler kabul ettim. Yani sipariş aşaması çok hızlı ve müşteriye destek süper. Ayrıca şöyle de bir olayı var ki, mükemmel.. Siteden aldığınız bir ürün kargoya verilene kadar başka ürün alırsanız 3,50 TL kargo ücretini ödemiyorsunuz. Ben 1 ürün sipariş ettim ardından sipariş ettiğim 3 ürünün kargo ücretini ödemedim :) Kısacası bençok beğendim. Ürünler elime geçince eksik mi sorunlu mu onu kontrol edip buraya yazacağım. :)

ukalgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
büzel bi siteye benziyor teşekkürler

kraly61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi bakalım neymiş ne değilmiş teşekkürler

Aerop

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar geç yazdım biraz ama ürünler elime sorunsuz ulaştı. Sitenin değeri gözümde arttı böylece. Artık sürekli takip ettiğim bir site olacak sanıyorum. Tavsiye derim. :)