Gündem başlığının ayrılması hk.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Gündem kategorisindeki moderasyon olayının, yani her mesajın onaya tabi tutulmasının tartışmaya açılması taraftarıyım.
Siyasi konularda hakaret, küfür, incitici mesajlar çok sayıda oluyor, ona kesinlikle katılıyorum ve mesajların onaydan geçirilmesini destekliyorum.Ama gündem başlığının altındaki konuların siyaset ve diğerleri olarak ayrılmasını ve siyaset dışındaki konularda mesajların onaya tabi tutulmamasını teklif ediyorum.
Bana göre "kolanın içinden böcek çıktı" haberinin altına yapılan yorumların onaya tabi tutulması hem moderatörler için eksta iş yükü hem de aşırı derecede gereksiz.Gerilimi engellemekse maksat, GS-FB muhabbeti bu konuda daha fazla potansiyele sahip ama spor kategorisinde onay mekanizması yok.
Yani demem o ki, Türkiye'nin siyasi gündemi ile tırt gündemini aynı kategoriye sokmayın.Yazdığım mesajın birkaç saat sonra yayınlanacak olması beni forumdan soğutuyor açıkçası.

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
aynı görüşteyim;sadece konu açmada moderasyona tabi olmalı ama diğerlerinde yani mesaj göndermede moderasyona tabi olmamalı; ayrıca moderasyona tabi olan yerlerin hepsinde geçerli olmalı(ben biraz daha genişletmiş oldum)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Eskiden Gündem bölümünde bu denetleme işi yoktu. Saatli bomba gibiydi. :) Sırf oraya cevap yazmak için foruma girdiğim günler olmuştu.

Ama haklı bir şeye işaret etmişsiniz. Yine de kategorilerin ayrılması gerekir.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Önerinin her kelimesine katılıyorum.

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Değerli SDN üyeleri, bahsi geçen konu defalarca konuşuldu tartışıldı. Gündem bölümü ve bazı bölümler Konu ve Mesaj onayından geçmek zorunda. Bu zorunluluk hem forum için hemde siz değerli üyelerimizin huzuru için. Söz konusu bölümlerdeki konu ve mesajlar en kısa zamanda onaydan geçip yayına sunulması için elimizden geleni yapmaktayız.

Sevgilerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar