Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
eğer yönetim böyle ayırıyorsa durumu görünüyor diye biliyorum.

Uzaklaştırılıyoruz en sonki uzaklaştırılmamda uçuşan üyelere nedenini kimse yazmamış foruma dışarıdan bakılınca görünmüyor bazende sabah saatlerinde yetkili üyelere ulaşamıyoruz bu durumda noluyor diye merak içinde kalıyorum

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Uzaklaştırılıyoruz en sonki uzaklaştırılmamda uçuşan üyelere nedenini kimse yazmamış foruma dışarıdan bakılınca görünmüyor bazende sabah saatlerinde yetkili üyelere ulaşamıyoruz bu durumda noluyor diye merak içinde kalıyorum

Böyle durumlarda mail adresimize posta gönderebilirsiniz. Gönderdiğinizde cevap alacaksınızdır. Bazı durumlarda yasaklanma nedeni " Forum Kural İhlali " olarak görünmektedir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Böyle durumlarda mail adresimize posta gönderebilirsiniz. Gönderdiğinizde cevap alacaksınızdır. Bazı durumlarda yasaklanma nedeni " Forum Kural İhlali " olarak görünmektedir.

Sabah vakti denk geldiği zaman sizler yoksunuz maile bakmanız öğlene kadar sürebiliyor daha açıklayıcı bir açıklama yapılmalı oraya tam olarak nedeni yazılmalı ki hemen öğrenelim

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Sabah vakti denk geldiği zaman sizler yoksunuz maile bakmanız öğlene kadar sürebiliyor daha açıklayıcı bir açıklama yapılmalı oraya tam olarak nedeni yazılmalı ki hemen öğrenelim
sen yeterki yaz sabah erken olması sıkıntı değil

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

Bana mail gönderdin de ben mi görmedim ? :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Normalde boş mesajı kabul etmezdi. Şuan bir sorun var kabul ediyor haberiniz olsun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bakın her cevap yaz dediğimde mesaj birleiştiridli diyor

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
En az 10 defa gelen e-postaların verdiği link üzerinden tüm konular için e-posta gelmesini engellediğim halde hala e posta geliyor bana günlük en az 20 tane e posta geliyor.

Şaka gibi arkadaş 22 binlik kutunun yaklaşık 17-18 bini SDN forum. Gerçekten kapatmam lazım bu SDN forumların E postasını bir türlü kapanmıyor :D
Ekli dosyayı görüntüle 34157

Ekli dosyayı görüntüle 34158

Ne güzel ne güzel fotoğraf da gönderilmiyor. :D
Ekli dosyayı görüntüle 34159Ekli dosyayı görüntüle 34159

Ekli dosyayı görüntüle 34160Ekli dosyayı görüntüle 34160

Ya havle Ekli dosyayı görüntüle 34161Ekli dosyayı görüntüle 34161Ekli dosyayı görüntüle 34161Ekli dosyayı görüntüle 34161Ekli dosyayı görüntüle 34161

Ekli dosyayı görüntüle 34162Ekli dosyayı görüntüle 34162

Ekli dosyayı görüntüle 34163

Pes artık ben gidiyorum. Sözde hızlandık falan. Basit bir ekran görüntüsünü bile atamıyorum. Boyutu sadece 33 KB mb falan filan hiç biri 33 KB

Ekli dosyayı görüntüle 34164Ekli dosyayı görüntüle 34164Ekli dosyayı görüntüle 34164Ekli dosyayı görüntüle 34164Ekli dosyayı görüntüle 34164Ekli dosyayı görüntüle 34164

Ekli dosyayı görüntüle 34165

Hızlı resime kaldık :D :D

Mesajlar birleştirildi opsiyonunuzda sorun var. Boş mesaj gönderildiğinde kabul ediyor ve mesajlar birleştirildi yazısını ekliyor.
Ayrıca bir mesajın ardından medyalı bir mesaj attığımızda (youtube linki, spotify linki, resim vb.) kesinlikle onu medyaya çevirmiyor direk link olarak kabul ediyor.

İlla başına ve sonuna medya linki eklemek gerekiyor.

Sanırım resimleri media eklesen de göndermiyor

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Merhaba ben tapatalk programından gırıs yapamıyorum foruma

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Ben siteye video ekleyip alt satıra geçtiğimde yazdığım yazı alt tarafa geçmiyor. Videonun yan tarafında oluyor.
Ekran Görüntüsü - 2018-02-05 17-52-32.png

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bence eski sürüm görünüm olarak daha iyiydi. Sade bir yapısı vardı. Bu sürümde yeni neler var ki?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Bence eski sürüm görünüm olarak daha iyiydi. Sade bir yapısı vardı. Bu sürümde yeni neler var ki?

Bu hali daha hızlı ve daha iyi tasarımsal olarak daha şık bir çok yenilikler var özellikle mobil sürüm içinde geçerli ama eskiden olması gereken birkaç şey eksik gibi misal konu içinde aktif olan üyeyi gösteren bölüm yok profil fotoğrafları çok küçük görünüyor profil bilgilerine girince popüler konular bölümü yok

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
ama eskiden olması gereken birkaç şey eksik gibi misal konu içinde aktif olan üyeyi gösteren bölüm yok profil fotoğrafları çok küçük görünüyor profil bilgilerine girince popüler konular bölümü yok
Dediklerinize katılıyorum.

@Fatih Toprak

Hocam foruma yüklenen resimler orjinal boyutunda gösterilmiyor. Resim ne olursa olsun, tam ekran seçeneğine tıklasam dahi resmin boyutu değişiyor, resimler olduğundan daha küçük gözüküyor.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Ha birde neden özel mesajlarda ard arda yakın bir zamanda mesaj yazdığımız zaman 20 saniye bekleyiniz diyor bu süreyi dahada kısamazmıyız?
10 saniyeye bile olur 20 fazla

Son düzenleme:

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Ha birde neden özel mesajlarda ard arda yakın bir zamanda mesaj yazdığımız zaman 20 saniye bekleyiniz diyor bu süreyi dahada kısamazmıyız?

ÖZel mesaj olduğu için mesajı göndereceğiniz kişi bu kadar sıklıkla mesaj göndermenizi istemeyebilir, daha önceden bununla ilgili şikayet aldık bu yüzden şuanda bulunan süre yeterli

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Ve daha önemlisi özel mesajlar ile reklam yapılması. Bunu engellemek için de gerekli.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Ve daha önemlisi özel mesajlar ile reklam yapılması. Bunu engellemek için de gerekli.

Reklam yapan kişi zaten her türlü rapor edilir de rahatsız eden mesaj atan kişide her türlü bu durumu rapor edebilir bildirimleri kapatabilir bana gereksiz gibi geldi

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Reklam yapan kişi zaten her türlü rapor edilir de rahatsız eden mesaj atan kişide her türlü bu durumu rapor edebilir bildirimleri kapatabilir bana gereksiz gibi geldi

Abi sana ve bir kaç arkadaşa yapılamayan her şey gereksiz geliyo, itiraf edin. :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Abi sana ve bir kaç arkadaşa yapılamayan her şey gereksiz geliyo, itiraf edin. :D

Ya sanki reklam yapıcak sadece gönüllü floodlayıp mı reklam yapıyor hayır istese herkese ayrı ayrı biraz bekleyip yine reklam yapar 10 saniye daha çok bekletmek flood yapmayı önlüyor forumun performansını etiketlenmesin diye süre varda 20 cidden fazla diğer konuyla da misal biri de sürekli cevap yazarken rahatsız ediyorsa rapor etme gibi hakkı var sonuçta kurallarda böyle bir madde var

Son düzenleme:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ya sanki reklam yapıcak sadece gönüllü floodlayıp mı reklam yapıyor hayır istese herkese ayrı ayrı biraz bekleyip yine reklam yapar 10 saniye daha çok bekletmek flood yapmayı önlüyor forumun performansını etiketlenmesin diye süre varda 20 cidden fazla diğer konuyla da misal biri de sürekli cevap yazarken rahatsız ediyorsa rapor etme gibi hakkı var sonuçta kurallarda böyle bir madde var

Abi; insanlar bot yazıyorlar peş peşe reklam yapmak için. Aynı anda 1000 kişiye mesaj atarsa, sitesine 1000 kişi çekmiş olur. Bunu 20 ile sınırladığımızda, 1000 kişiye mesaj atmak yaklaşık 5-6 saat alır ve bu süreçte üyelerden biri raporlar ve banlarız.

Daha açık anlatayım mı kuralın nedenini yoksa yeterli midir?

M

Murat Burç

SDN Okuru
G
Hadi fotoğraf boyutunu sineye çekti forum çöküyor falan kıytırk 1mb veya 500 kb GIF sözde koskoca SDN forumu nasıl çökertebiliyor anlamış değilim.

Ayrıca mesaj kutusu boşken cevap yaz dediğimizde hala mesaj birleştirildi yazısını ekleyip boş mesaj atıyor bakın.

VE link atınca (mesajlar birleştiridikten sonra) o linki medyaya dönüştürmüyor.
https://www.youtube.com/watch?v=wxaA4bVzbRw

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Abi; insanlar bot yazıyorlar peş peşe reklam yapmak için. Aynı anda 1000 kişiye mesaj atarsa, sitesine 1000 kişi çekmiş olur. Bunu 20 ile sınırladığımızda, 1000 kişiye mesaj atmak yaklaşık 5-6 saat alır ve bu süreçte üyelerden biri raporlar ve banlarız.

Daha açık anlatayım mı kuralın nedenini yoksa yeterli midir?

İyi tamamda o floodlayan kişiyi anlamıyormusunuz? kaç adet mesaj yazdığından bizim birkaç saatte 1000 tane yorum yapma şansımız varmı yok reklam yapan kişilerin konuşmalarındaki mesaj adetini görmüyormusunuz?

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar gereken açıklamayı bende dahil @by efsane yapmış, şuanda bu şekilde devam edecektir.