Güncelleme almayan telefonu Android 8-9 yapmak?

Bu konuyu okuyanlar

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhaba, eski bir telefonum var. Yazılımı Android Lollipop (5.0). Ama ben bunu 8 veya 9 yapmak istiyorum. Yapabilir miyim? Nasıl yapacağım? Lütfen es geçmeyin.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Merhaba, eski bir telefonum var. Yazılımı Android Lollipop (5.0). Ama ben bunu 8 veya 9 yapmak istiyorum. Yapabilir miyim? Nasıl yapacağım? Lütfen es geçmeyin.
1.Yapabilirsiniz. 2.Root gerekiyor (bilgisayar üzerinden yapılanlarda istiyormu bilmiyorum).

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Xda developers formunda arama yapın (=

Reaksiyon puanı
5,171
Biz ömrümüzü rom yapma işine vermişiz adamlar belki şimdiye kadar hiç rom kurmamış rootla yaparsın diyor. Kardeşim sen telefonunu söyle senin cihazın için birileri c. rom geliştirdiyse yükseltebiliriz. Geliştirmediyse şansına küs.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
5,171
Belki bilmiyorum diyelim tamamda bana cahil diyemezsiniz ! Bilmiyorsam söyleyebilirdiniz cahil demeye ne gerek vardı ?
Konu sahibide bilmiyor ancak o soruyor. Siz ise emin bir şekilde onu yönlendiriyorsunuz. Bir insan bilmediği bir konuda emin konuşamamalı. Ben cahil kelimesini farkındaysanız size yazmadım. Bilmediği konuda insanları yönlendirenlere genel olarak yazdım. Rootla yapabilirsin cümlesini sen yazmasan zaten bir başkası yazacaktı. Hayır yani belki telefonuna c.rom yok adam rootlayarak telefonunun garantisini bozacak. Bilmediğiniz kounuda insanları neden yanlış yönlendiriyorsunuz kardeşim. Kul hakkı değil mi bu?

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Ben yokken çatışmalar olmuş sanırım

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Biz ömrümüzü rom yapma işine vermişiz adamlar belki şimdiye kadar hiç rom kurmamış rootla yaparsın diyor. Kardeşim sen telefonunu söyle senin cihazın için birileri c. rom geliştirdiyse yükseltebiliriz. Geliştirmediyse şansına küs.
N9000Q

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Aslında benim için arayüz ve performans önemli arayüz Samsung Android 7 - 8 - 9 olursa güzel olur benim için birde Note 9 romu olursa mükemmel olur ama bulmam çok zor gibi gözüküyor bana bulabileceğim kaynakları söylerseniz sevinirim gerisini de bir yerlerden öğrenirim teşekkürler.

Reaksiyon puanı
5,171
Aslında benim için arayüz ve performans önemli arayüz Samsung Android 7 - 8 - 9 olursa güzel olur benim için birde Note 9 romu olursa mükemmel olur ama bulmam çok zor gibi gözüküyor bana bulabileceğim kaynakları söylerseniz sevinirim gerisini de bir yerlerden öğrenirim teşekkürler.
Xda üzerinde varsa vardır yoksa yoktur. Belki bide 4pda sitesine göz atabilirsin.