Güncel Torrent tracker

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Güncel torren tracker lazım sürekli birini denedim fakat sabit birini bulamadım

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
@darkstar @Servous hocam belirttiğiniz sitelerde tracker bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Servous hocam beğenmek yerine link atsanız daha iyi olmazmıydı? :D

Son düzenleme:

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
torrent eşler var ya mesala udp://public.popcorn-tracker.org:6969/announce
tamam işte Bittürkte de Türkseed de de var o trackerlardan.

yapmak istediğiniz nedir açar mısınız?
torrent oluşturup paylaşmak mı istiyorsunuz?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
tamam işte Bittürkte de Türkseed de de var o trackerlardan.

yapmak istediğiniz nedir açar mısınız?
torrent oluşturup paylaşmak mı istiyorsunuz?
hocam şimdi indirdiğim torrentte eş yok oda haliyle 1 mb hızla indiriyor benim sormamdakı amaç en güncel eşler hangileri nerden bula bilirim? şimdi siz bana 2 site önerdiniz fakat ben bulamadım eşleri sitede acaba link atma imkanı var mı?

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
hocam şimdi indirdiğim torrentte eş yok oda haliyle 1 mb hızla indiriyor benim sormamdakı amaç en güncel eşler hangileri nerden bula bilirim? şimdi siz bana 2 site önerdiniz fakat ben bulamadım eşleri sitede acaba link atma imkanı var mı?
Eş yok demek dosyayı paylaşan yok demektir, paylaşan yoksa yapabileceğiniz hiçbirşey yok.
Kullandığınız torrent programında muhtemelen Peerexchenge ve DHt özellikleri açıktır. Bu iki özellik bağlandığınız eşlerden başka paylaşan olup olmadığını sorgular varsa onlara da bağlanır ve indirdiğiniz dosyaları tamamlamaya çalışır.

Aynı dosyayı kaynağı olan başka torrent sitesinden indirirseniz daha çabuk tamamlanır.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Eş yok demek dosyayı paylaşan yok demektir, paylaşan yoksa yapabileceğiniz hiçbirşey yok.
Kullandığınız torrent programında muhtemelen Peerexchenge ve DHt özellikleri açıktır. Bu iki özellik bağlandığınız eşlerden başka paylaşan olup olmadığını sorgular varsa onlara da bağlanır ve indirdiğiniz dosyaları tamamlamaya çalışır.

Aynı dosyayı kaynağı olan başka torrent sitesinden indirirseniz daha çabuk tamamlanır.
anladım hocam teşekkür ederim bir tanede soru sora bilirmiyim?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
hocam megnet link ile indirme yaptığım zaman torrent bağlanılıyor ve torrent de bir sayfa açılıyor nereye indirmek istersin dosya boyutu kaç dosyada neleri indirmek istersin falan filan şimdi o kısımda bende bazen yüklenmiyor torrent bulamıyor dosya içeriğini indiri bastığım zaman 0b gösteriyor

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
hocam megnet link ile indirme yaptığım zaman torrent bağlanılıyor ve torrent de bir sayfa açılıyor nereye indirmek istersin dosya boyutu kaç dosyada neleri indirmek istersin falan filan şimdi o kısımda bende bazen yüklenmiyor torrent bulamıyor dosya içeriğini indiri bastığım zaman 0b gösteriyor
İşte öyle dosyalar ya silinmiş ya paylaşılmış ama başka bir paylaşıma açılmadığı için çöp link olarak duruyor ve bunu önceden görme şansında yok.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
İşte öyle dosyalar ya silinmiş ya paylaşılmış ama başka bir paylaşıma açılmadığı için çöp link olarak duruyor ve bunu önceden görme şansında yok.
teşekkür ederim hocam düşük hızla inen dosyalar bunlar dimi?

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Magnet link indirmek istediğiniz dosyaların önce torrent dosyasını peerlerden(eşlerden) indirir. Eğer dosyayı paylaşan yoksa torrent dosyası da gelmez, direk iptal edin.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421

dosya boyutunun farklılığı söz konusu mu?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Anladım hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...