Güncel Modem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

frknbkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Türknete geçiş yapıcağım için vdsl destekli modem arıyorum online oyunlar oynuyorum yani ping değerlerine önem veriyorum 300-500 lira arası stabil modem önerisi olan var mıdır ?

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhabalar Türknete geçiş yapıcağım için vdsl destekli modem arıyorum online oyunlar oynuyorum yani ping değerlerine önem veriyorum 300-500 lira arası stabil modem önerisi olan var mıdır ?
Zyxel vmg3625-t20a online oyunlarda sıkıntı yasamazsin diğer modem sinyallerinden etkilenmiyor ve stabil internet hızı kullanmanızı sağlar. 399 TL şuan Hepsiburada da

Donanımkralı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
O fiyat bandında alabileceğin en iyi modem Zyxel VMG3625 modeli. 1200 mbps veri aktarım hızı,portları gigabit,g.vectoring teknolojisi hem oyunlarda hem normal kullanımda gayet işini görecek bir cihaz.

meyveverenağaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zyxel Vmg3625-t20a serisini tercih edebilirsin. Kullanan herkes memnun, özellikleri de oldukça iyi.

frknbkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O fiyat bandında alabileceğin en iyi modem Zyxel VMG3625 modeli. 1200 mbps veri aktarım hızı,portları gigabit,g.vectoring teknolojisi hem oyunlarda hem normal kullanımda gayet işini görecek bir cihaz.

Hocam keenetic extra dsl hakkında bilginiz var mı çok öneren oldu sizin önerdiğiniz cihaza kıyasla hangisi ?

Fatih_10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ac ve dual band destekli bir cihaz al derim kesinlikle . benim sana önerim zyxel 3625 olur . sinyal gücü ve performans olarak oldukça iyi. gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin.

Donanımkralı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam keenetic extra dsl hakkında bilginiz var mı çok öneren oldu sizin önerdiğiniz cihaza kıyasla hangisi ?
Zyxel özellik olarak daha üstün gigabit portlara sahip, keenetic ethernet portlara sahip.Zyxel 1000 mbps, keenetic 100 mbps. Zyxel 30 yıldır bu işi yapıyor çok daha güvenilir. Zaten şu an en mantıklı modem Vmg3625 belirlediğin fiyat arasında

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20

Extra dsl de ethernet portları normal standart 10/100 lük portlar var
Zyxel 3625 de gigabit 10/100/1000 lik portlar var veri transferi daha yüksek.

qos hız kısıtlama öncelik atama
Extra dsl de qos özelliği daha kısıtlı
Zyxel 3625 de qos u gün ve saat bazlı aktif edebiliyorsun mesela ayarladığın zaman içinde qos aktif olur sonrasında normal olarak devam eder.diyelim ki pazar günü 13:00-15:00 arasını qos la 5mbps hıza sabitledin kalan zamanlarda normal olarak kullanılmasını sağlar. en yoğun kullanım zamanlarında çok güzel bir özellik.