Öneri Güncel Animeleri Takip Edebileceğiniz Reklamsız Anime Sitesi

kutleloove

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Hepimiz biliyoruz ki reklamlar olmazsa Web Sitesi para kazandırmıyor, reklamlar olursa da çekilmez hale geliyor. Bu başlıkta ekibine henüz yeni girdiğim bir mobil uyumlu ve reklamsız bir anime sitesi önereceğim.

www.animeizle.online reklamsız olmasının yanı sıra Netflix gibi bölümlerden ekran görüntüleri, bölümün ismi ve açıklaması gibi ek seçeneklerle sade bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Örneğin ben One Piece'i ilk izlediğimde yılda tek oturuşta 150 bölüm izliyordum ve sonraki yıl kaçıncı bölümde olduğumu unutup tek tek geziyordum. Şimdi direk bölüm açıklamalarını veya isimlerini okuyarak hiç olmadı direk görsele bakarak kaçıncı bölümde kaldığımı rahatlıkla anlayabiliyorum. Tasarımı çok basit ve sağdan soldan fırlayan hiçbir şey yok. Kaybolmak mümkün değil.

resim_2022-03-20_213919.png

Şu sıralar yeni açıldığından olsa gerek pek anime yok ancak Discord sunucusunda istediğiniz seriyi söylerseniz hemen yüklemeye başlıyorlar. Admin bir haftaya kadar One Piece gibi uzun soluklu serilerden başlanarak popüler serilerin ekleneceğini söylüyor.

- Anime baskılı kılıf, T-Shirt vb. ürün çekilişleri, yarışmaları ve hediyeleri ile boş izlemeyin, bir yandan kazanın.
- Discord etkinliklerine katılarak insanlara ulaşın, anime ve manga önerileri alın.

Ekibe siz de katılabilirsiniz