Günaydın SDN

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Ohayo gozaimasu minna-san!(Herkese günaydın!) :)
Edit: Yalnız benim günaydın saatime bakın, bana sabah ama daha, 12'de kalktım.
Neyse öğle olsun. :D

Kon'nichiwa minna-san!

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
Ne kadar yakışıyor bu söz sabahlara, hiç kafa yordunuz mu anlamına, tüm içtenliğiyle, süslü tazelik, kadere bulaşmamış bebek saflığında bir güzellik, ne merhabanın soguklugu ne elvedanın burukluğu hiç biri dokunamaz ona, şimdi gönülden kalbe süslenen bir duyguyla GÜNAYDIN hepinize...

Colditz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ne kadar yakışıyor bu söz sabahlara, hiç kafa yordunuz mu anlamına, tüm içtenliğiyle, süslü tazelik, kadere bulaşmamış bebek saflığında bir güzellik, ne merhabanın soguklugu ne elvedanın burukluğu hiç biri dokunamaz ona, şimdi gönülden kalbe süslenen bir duyguyla GÜNAYDIN hepinize...

Günaydın. :)

D'Artagnan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Tünaydın benden de...

---------- saat 12:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:10 eklenmişti ----------

Süper miş ya. Bravo yani her sabah şiirle mi uyanıyorsun sen.:laugh:

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
Tünaydın benden de...

---------- saat 12:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:10 eklenmişti ----------

Süper miş ya. Bravo yani her sabah şiirle mi uyanıyorsun sen.:laugh:

şiirle yatıp şiirle kalkıyorum.bir de yazma kabiliyetim olsa tam olacak ama malesef

Colditz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kuru kuruya da olsa bile yetecektir hepimize tek bir günaydın.:)