Gülşen'den ünlü annelere sert gönderme

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Katılım
21 Ekim 2016
Mesajlar
9,543
Reaksiyon puanı
3,060
Puanları
113
2 ay önce doğum yapan ünlü şarkıcı Gülşen, oğlunun yüzünü henüz göstermek istemediğini ve onu reklam malzemesi olarak kullanmayacağını söyledi.

upload_2017-3-9_10-53-45.png


Müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu’yla oğlunu objektiflerden uzak tutmak için elinden geleni yapan Gülşen, çocuğunu reklam malzemesi yapmamaya kararlı.

Doğum öncesinde çok sayıda hastaneden sponsorluk teklifi almasına rağmen bütün teklifleri elinin tersiyle geri çeviren ünlü şarkıcı, oğluyla reklam filminde oynaması için kapısını çalan firmalara da olumsuz yanıt veriyor.

Azur Benan’ın geleceği için her şeyi eşi Ozan Çolakoğlu’yla birlikte en ince ayrıntısına kadar düşünen çiçeği burnunda anne Gülşen, eşiyle bir bankada oğlu adına hesap açtırmıştı.

40 yaşında anne olan Gülşen, özellikle hurmalı yoğurt yiyerek kısa sürede eski formuna kavuştu. Çocuğunun her anına tanıklık etmek için bakıcı da tutmayan ünlü popçu, ‘annelik kanunlarına’ bir yenisini ekledi.

ad5cd98d6c882f18c0a3f4352fc06053_1_hd1jpg.jpeg


"OĞLUMU TİCARİ MALZEME YAPMAM"

Gülşen, çocuğuyla reklamlarda oynamayı düşünüp düşünmediği hakkında şunları söyledi: “Oğlumu ticari malzeme yapmam. Bu yüzden onunla reklamlarda oynamam için firmalardan gelen teklifleri hiç düşünmeden geri çeviriyorum.”

2 aylık bebeğinin yüzünü kimselere göstermeyen Gülşen, çocuklarının fotoğraflarını basına para karşılığında servis eden yurt dışındaki ünlü isimler gibi olmayacağını da “Azur Benan, çok küçük.Nazar değmesinden korkuyorum. Oğlumun yüzünü zamanı geldiğinde gösteririm” diyerek de kanıtladı.

Güzel şarkıcının bu sözleri ise akıllara çocuklarıyla reklamlarda oynayan ünlü anneleri getirdi. Pınar Altuğ, 8 yaşındaki kızı Su’yla geçtiğimiz yıl bir deterjan reklamı için kamera karşısına geçmişti. Çağla Şıkel de oğulları Kuzey ve Uzay’la geçtiğimiz yıllarda reklamlarda boy göstermişti.
 
Üst