GTX 1050 ve PSU

Elyr

Asistan
PSU yetmez. Bir şey olacağını sanmam ama belki kısa devre yapabilir ama olcağını sanmam. Sistem açılmaz. Ama kısa devre olursa anakart yanabilir. Yani ona bağlı her şey. Veya anakart.
 
Ben ekran karti tam performans vermez di̇ye düşündümde si̇stem açilmaz mi yani̇ deği̇şti̇rmesem
 
Son düzenleyen moderatör:

Elyr

Asistan
Evet. Dediğin gibi bir mucize olup yetse bile çok düşük FPSler alırsın. En kötü dediğim PSU'yu al. Ama 260 TL'ye Akasa Viper 600W 80+'ı öneririm.
 
Gi̇di̇p elle alabi̇li̇ri̇m i̇ntermet mağzasi olmaz taşincaz bu gösterdi̇ği̇m yetmez mi̇
 
Son düzenleyen moderatör:
Ankara da oturuyorum şu an---- mesajlar birleştirildi ----Veya şey sorayim peki̇ beni̇m psu rx 560 4 gb i̇çi̇n yeter mi̇ veya 2gb
 
Son düzenleyen moderatör:

Sansar667

Profesör
hemen bir hesap yapalım fazladan yazıyorum bazı şeyleri. İşlemci 85 , ekran kartı 75 , ramler 10 , 2 tane 2.5 luk hddler 10 , usbler 15 , 2 ekstra fan 5 , ses kartı dahili internet gibi anakart modülleri 25w , varsa cd rom da 15w , yani taş çatlasa harcayacağı 240w. Bir de bu değer her şey %100 çalışıyorken ortaya çıkacaktır ki bu gündelik kullanımda baya zor. Hem bütün usbler takılı olacak hem işlemci hem ekran kartı full çalışacak hemde aynı zamanda cd çekeceksin vesayre.

Ha birde psuların zamanla gücünün azalması ve 12volt kanalından kaç watt verebildiğinin de önemi var direk bu hesapla eski psunu kullanmak yerine en azından 300w üstü işinin ehli bir markanın psusunu öneririm.
 
Son düzenleme:

Son mesajlar

Üst