GTAV'i Tekrar Yüklemeli Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

trulydesire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günaydın herkese, çoğunuzun bildiği gibi GTAV kısa bir süre Epic Games'te ücretsiz hale geldi. Fakat oyun Steam'de benim hesabımda zaten yüklüydü. Normal şartlarda Epic Games'in GTAV'i ücretsiz yapması beni bağlamıyordu. Fakat bilgisayarı bir yandan abim de kullanıyor ve o da Epic Games aracılığıyla GTAV oynamak istiyor.
Kısa bir araştırmadan sonra Epic Games üzerinden tekrar yükleme yapmadan, Steam'in içinde olan GTA dosyalarını Epic Games'e aktararak oyunu bir nevi Epic Games'e taşıyabileceğimi öğrendim.Burda ki tek sorun şu ki eğer bu işlemi gerçekleştirirsem ben oyunu Steam üzerinden oynayabilir miyim? Ya da belki de steam üzerinden oynamama gerek kalmamıştır. Epic Games'ten oyunu çalıştırınca kendi rockstar hesabımı girerek de eski hesabıma bağlanabilirim diye düşündüm. Yani yapmam gereken şey hem benim oynayabilmem, hem de abimin. Fakat sonucu kestiremediğim için ne yapmalıyım bilmiyorum.
Lütfen aydınlatın, teşekkürler.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Farklı bir Rockstar hesabı açarak Epic Games'i bağlarsan oynayabilirsin. Aynı Rockstar hesabından 2 kişi oynayamazsınız.

trulydesire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farklı bir Rockstar hesabı açarak Epic Games'i bağlarsan oynayabilirsin. Aynı Rockstar hesabından 2 kişi oynayamazsınız.

Yani bu dosya transfer işlemini yaptıktan sonra kendi eski steam'den oynarken kullandığım rockstar hesabıyla oynayabilirim değil mi? Onca para, level ve emeğim gitsin istemiyorum çünkü.
Çok teşekkürler ayrıca ilgilendiğin için.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Yani bu dosya transfer işlemini yaptıktan sonra kendi eski steam'den oynarken kullandığım rockstar hesabıyla oynayabilirim değil mi? Onca para, level ve emeğim gitsin istemiyorum çünkü.
Çok teşekkürler ayrıca ilgilendiğin için.
Bu arada konu açarken önceden bu konu açılmışmı diye bak konu kalabalığı oluyor.