gta vice city bu hatayı veriyor çözümü nedir

Bu konuyu okuyanlar

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
setupu var mı cd de
oyunun save dosyasını kopyalayın
sonra oyunu tekrar kurun save i yapıştırın
o zaman olur

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
babam bilgisayarcıya ver ssd taktırmış ama hdd var heralde nereden öğreniliyor yanlış birşey yapmayayım
fotoğraf atacağım bir saniye
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam aygıt yöneticisine girip disk sürücüleri bölümünü tikleyip bir fotoğraf atar mısınız bunun gibi
Ekran Alıntısı.PNG

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
şimdi ne yapayım

Ekli dosyalar

• resim_2021-04-14_155606.png
    resim_2021-04-14_155606.png
    105.4 KB · Görüntüleme: 91

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Tekrar söylüyorum. Format atmanıza hiç gerek yok. Boşuna uğraşıyorsunuz. Formatlık bir durum yok. Format atmak için zaman kaybetmeyip virüs taraması yapın.

Diski biçimlendirmezseniz (Biçimlendirirseniz diskteki her şey silinecektir.) virüs varsa yine kalır. O zaman format atmanızın bir anlamı kalmaz. Her şeyin çözümü de format değil.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
bastım

2 tane bişeyçıktı
hs ssd yazıyorya ona çift tıklayıp şu bölüme gelir misiniz birimler kısmı varya 2.PNG

hs ssd yazıyorya ona çift tıklayıp şu bölüme gelir misiniz birimler kısmı varya 2.PNG
eğer eksi işaretleri varsa bunun gibi doldur kısmına basınız

Tekrar söylüyorum. Format atmanıza hiç gerek yok. Boşuna uğraşıyorsunuz. Formatlık bir durum yok. Format atmak için zaman kaybetmeyip virüs taraması yapın.

Diski biçimlendirmezseniz (Biçimlendirirseniz tüm veriler silinecektir.) virüs varsa yine kalır. O zaman format atmanızın bir anlamı kalmaz. Her şeyin çözümü de format değil.
hocam ben dedimki virüs taraması yapın, birşey çıkarsa formatı basın. Hatta çıkmasa bile arkadaşın bilgisayarında 8 gb ram ve ssd var windows 10 da daha çok performans elde edecektir

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
hocam ben dedimki virüs taraması yapın, birşey çıkarsa formatı basın. Hatta çıkmasa bile arkadaşın bilgisayarında 8 gb ram ve ssd var windows 10 da daha çok performans elde edecektir
Zararlı bulunsa da format atmasına gerek yok. Her şeye format atacaksa o yazılımlar bedava mı geliştiriliyor? Zaten ESET ve Kaspersky kullanıyor. İki güvenlik yazılımı kullanmak sistemde sorun çıkartır. Ama ikisi de güçlü yazılımlar. Bir tanesini kendi kaldırma aracıyla kaldırıp bir tanesiyle virüs taraması yapmasını söyledim. Zararlı varsa zaten tarama sonrası bulup kaldırır.

Bilinçli kullanıcı olun, aktif olarak antivirüs kullanın ve her şeyi orijinal kullanın. Bunları uygulamanız yeterli.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
hs ssd yazıyorya ona çift tıklayıp şu bölüme gelir misiniz birimler kısmı varyaEkli dosyayı görüntüle 147663

eğer eksi işaretleri varsa bunun gibi doldur kısmına basınız

ben win 10 kullanmak istiyorum oyun performansı vb. iso ile bedava olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim virüs çıksada çıkmasada win 10 indireceğim

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Çıksa da format atmasına gerek yok. Her şeye format atacaksa o yazılımlar bedava mı geliştiriliyor? Zaten ESET ve Kaspersky kullanıyor. İki güvenlik yazılımı kullanmak sistemde sorun çıkartır. Ama ikisi de güçlü yazılımlar. Bir tanesini kendi kaldırma aracıyla kaldırıp bir tanesiyle virüs taraması yapmasını söyledim. Zararlı varsa zaten tarama sonrası bulup kaldırır.
hocam siz beni anlamamakta çok direniyorsunuz galiba. 1. olarak her yazılımcıya sorsan bilgisayarda bir virüs çıktıysa virüsleri temizledikten sonra format olması gerekir der; çünkü bu yazılımlar diskte inanılmaz bölümlere yerleşebiliyor, kalabiliyor, diyelim ki kalmadı sildin hepsini. Düşünsene pc de bir keylog vardı sen bunu sildin ama insanın içi nası yinede rahat eder ki. 2. 2 yazılım sıkıntılı doğrudur ama biriyle tarattıktan sonra programı silip,diğeriyle taratabilir

ben win 10 kullanmak istiyorum oyun performansı vb. iso ile bedava olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim virüs çıksada çıkmasada win 10 indireceğim
hocam windows 8 iniz crack mi serial keyi mi var oem mi

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
hocam siz beni anlamamakta çok direniyorsunuz galiba. 1. olarak her yazılımcıya sorsan bilgisayarda bir virüs çıktıysa virüsleri temizledikten sonra format olması gerekir der; çünkü bu yazılımlar diskte inanılmaz bölümlere yerleşebiliyor, kalabiliyor, diyelim ki kalmadı sildin hepsini. Düşünsene pc de bir keylog vardı sen bunu sildin ama insanın içi nası yinede rahat eder ki. 2. 2 yazılım sıkıntılı doğrudur ama biriyle tarattıktan sonra programı silip,diğeriyle taratabilir

hocam benim sistem win 10 kaldırırmı birde ssd diye nasıl gider hdd ile nasıl ayrılır

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
"Yazılımcı" dediğiniz şey programlama dilleriyle ilgilenir ve yazılım geliştirir. Alanı o değil. Ek olarak kullandığı yazılım oldukça güçlü bir güvenlik yazılımı. Ayrı yazılımlarla taratabilir, ona bir şey demiyorum. Aynı anda aktif olarak iki yazılım kullanıyormuş. Onu söyledim.
Format atınca disktekilerin silinmesini istemiyor. O zaman ne anlamı var? Zararlı varsa yine kalacak. Antivirüslerin veritabanı geniştir ve her yazılımın davranışlarını izlerler. Sileceğini düşünüyorum.
hocam benim sistem win 10 kaldırırmı birde ssd diye nasıl gider hdd ile nasıl ayrılır
ESET ve Kaspersky kullanıyorum demiştiniz. Hangisinin aktif koruması açık?

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289

bilmiyorum ama win 10 indirmek istiyorum crack olması serial key olamsı veya oem olası etkiler mi

neyse silindsede olur hardisk im var ona atarım önemli bilgileri

Oner41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
bilmiyorum ama win 10 indirmek istiyorum crack olması serial key olamsı veya oem olası etkiler mi
Şu orijinal kullanmama hevesinden vazgeçin lütfen. Sağ altta yazacak "Windows'u Etkinleştir" yazısını görmeniz sorun değilse anahtar girmeniz şart değil. Yasal olarak Windows'u indirmek resmi sitesinde ücretsiz. Sadece anahtar ücretli.

Görmek istemiyorsanız satın almanız gerekir.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
Şu orijinal kullanmama hevesinden vazgeçin lütfen. Sağ altta yazacak "Windows'u Etkinleştir" yazısını görmeniz sorun değilse anahtar girmeniz şart değil. Yasal olarak Windows'u indirmek resmi sitesinde ücretsiz. Sadece anahtar ücretli.

anahtar kaç tl ama benim win 8.1 dede win etkimleştir var

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
ssd ve ram var aslında geçmeniz lazım ama hd graphics 3000 biraz sıkıntı çıkarabilir... Şöyle iyi olabilir 8.1 de kalın ama temizinden bir format çekseniz iyi olur

Windows'u Etkinleştir yazısı sadece oem keyiniz varsa gider. Bunun gibi
Ekran Alıntısıgek.PNG
3.PNG

kırmızı simit

Utanmaz üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
417
Oyunlarda bu tür sorunlar oluşabilir. Ayrıca korsan oynamak yasa dışıdır. Son olarak sisteminiz için tehlikeli olabilir. Virüs taraması yapmanızı öneririm.

Dediğim gibi, indirimde 10 TL altına düşüyor. Steam'den satın alabilirsiniz.
ben indirimdeyken almıştım 6.50 tl ye.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
Sin 10 kasar mı birde intel he graphics 4000

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Evet 2 tane var ama 2side aynı gücte

Win 10 kasar mı
aslında 8.1 kullanmak yerine Windows 10 un 2015 de ilk çıkardığı 1507 sürümünü tercih edebilirsiniz. Hem optimize edilmiştir hemde Windows 8.1 den daha fazla performans verir sizin sisteminizi yormaz

Win 10 kasar mı
ama hocam format konusununda yeniysen bir bilgilenmenizi öneririm mesela umarım ne dediğimi anlıyosundur gpt bir ssd yi mbr bir diske çevirerek zarar verebilirsin...

Win 10 kasar mı
birde 2. ekran kartınız nedir

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Korsan indirmişsiniz. Sistem dosyası eksik.