GTA V ekran kartımı görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Scizor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar başlıktan okuduğunuz biçimde gta 5 ekran kartımı görmüyor leptopumda amd r5 apu ve amd r 5 m 330 ekran kartı var r 5 apunun 512 mb hafızası var amd m 330 un 2gb lik bir ekran kartı var bu konuda en son konular 2013 2015 te yapılmış ve çok eski sürücülerde sorunu çözüyorlar fakat bende amd 20.2.2 sürümü var ve yeni bir sürüm ne yaptıysam yapayım ekran kartını görmedi haliyle fps im diplerde gezmeye başladı acaba sorunun çözümünü bilen var mıdır ?
SİSTEMİM
Amd A8-6410 İşlemci
Amd R5 M 330 ekran kartı
4 GB Samsung Ram
Seagate 500 GB Harddisk
Birde bilgisayarımın modeli Lenovo G50-45

Son düzenleyen moderatör:

MiniHacker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Selamlar başlıktan okuduğunuz biçimde gta 5 ekran kartımı görmüyor leptopumda amd r5 apu ve amd r 5 m 330 ekran kartı var r 5 apunun 512 mb hafızası var amd m 330 un 2gb lik bir ekran kartı var bu konuda en son konular 2013 2015 te yapılmış ve çok eski sürücülerde sorunu çözüyorlar fakat bende amd 20.2.2 sürümü var ve yeni bir sürüm ne yaptıysam yapayım ekran kartını görmedi haliyle fps im diplerde gezmeye başladı acaba sorunun çözümünü bilen var mıdır ?
SİSTEMİM
AMD A8-6410 İŞLEMCİ
AMD R5 M 330 EKRAN KARTI
4 GB SAMSUNG RAM
SEAGATE 500 GB HARDDİSK
BİDE BİLGİSAYARIMIN MODELİ LENOVO G50-45
Mesaj otomatik birleştirildi:

ACABA SORUNU ÇÖZEBİLEN VAR MIDIR ?
Anladığıma göre iki ekran kartı var bir tanesini çıkart dene ayriyeten GTA 5 in ayarlarına gir belki orda seçenekler vardır. Olmadı aygıt yöneticisine gir bak ekran kartı sürücüsü düzgün yüklenmişmi. Epic games GTA 5 ücretsiz yaptı epic gamese mail yolla belki onlardan kaynaklı olabilir. Başka bir yazıda epic games ten GTA indirdim sıkıntı falan oluyor diyordu oradan da kaynaklı olabilir
GTA 5 ücretsiz oldu tabi hemen atılım ??

Scizor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladığıma göre iki ekran kartı var bir tanesini çıkart dene ayriyeten GTA 5 in ayarlarına gir belki orda seçenekler vardır. Olmadı aygıt yöneticisine gir bak ekran kartı sürücüsü düzgün yüklenmişmi. Epic games GTA 5 ücretsiz yaptı epic gamese mail yolla belki onlardan kaynaklı olabilir. Başka bir yazıda epic games ten GTA indirdim sıkıntı falan oluyor diyordu oradan da kaynaklı olabilir
GTA 5 ücretsiz oldu tabi hemen atılım ??
:):);) Ekran kartını çıkartmak mümkün değil leptop olduğu için devre dışı bıraktım işlemci kullanımı 100 oldu ekran kartı driverini ddu ile silip yükledim işe yaramadı ayarlara henüz bakmadım ona bakalım bir olmadı bir mail çekelim epic gamese