Soru GTA The Trilogy Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

onurr.m34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şahsen ben oynamadım, sizce oynamaya değer mi? 10 üuzrinden kaç puan verirsiniz

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,834
Diğer iki oyunu öyle elime geçirip birkaç kez bitirip attım fakat San Andreas benim için özeldi. Toplam saatimi bilmem ama saati bırak ömrüme karşılıktır o oyun. Sırf bunun için aldım, oynadım ve beğenmedim. Işıklandırmalar falan güzel fakat aşırı hata var. Karakter görünümleri berbat. Oynanış için bir yenilik yok zaten. Mod çıkartmaya başladılar yavaş yavaş, onları da yükleyerek oynamaya devam edeceğim yine de. Bu kadar sevdiğim bir oyunu kolayca bırakamazdım! Yine de 10 üzerinden 3 vereyim bari.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
10/8
Bence gayet iyiydi. Kısa sürede yapıldı. Her yeni çıkan oyun gibi bugları vs. var. Özellikle Vice City ve San Andreas'ın atmosferi iyiydi. Oyunu oynamayıp sürü psikolojisi ile yorum yapan insanların beyninin olmadığını düşünüyorum.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
yeni nesle uyarlanırken npc yoğunluğu arttırılmamış. görüş mesafesini iyice köklemişler, ama doğal gözükmüyor. o sis bir şekilde kalmalıydı. hele san andreas'ta acayip göze batıyor bu. çok tembel bir remaster olmuş. sanırım rockstar'ın stajyerlerine yaptırmışlar. her zaman en iyisini yapan bir firma olan rockstar'dan çıkmışa benzemiyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,981
Değmez. Videosunu gördüm ama eski oyun daha iyi gibi duruyor gözümde :D

Fizik kuralları ve şehir görünümü Gta 4 gibi
Grafikleri gta 5 gibi olsaydı fena olmazdı

Reaksiyon puanı
1,178
Oyunun grafikleri hiç hoşuma gitmedi. Mobil oyun kafasıyla yapılmış bir oyun gibime geldi(zaten hatırladığım kadarıyla oyunu yenileyen Grove Street ekibi mobil oyun geliştiren bir ekip). Onun dışında da bir çok optimizasyon sıkıntıları varmış. Kısacası eski oyunun üstüne grafik ve renk basmışlar. Optimizasyonu denememişler. Doplataki 1 haftalık küflenmiş makarnanın üstüne sos koyup önümüze koymuşlar. :D
Karakterlerin konuşmalara ağzı oturmama sıkıntısı da varmış extra olarak. Kısacası mobil oyunu yapıp bilgisayara adapte etmişler.

Wyntkha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Eğer daha önce gta 3 - vice city - san andreas oynamamışsan oynanır. çünkü oyunların ilk orijinal atmosferlerini bilmiyorsun bundan dolayı hikayeye odaklanırsın ve oyunlardan keyif alırsın ama eğer oyunları oynamışsan sürekli olarak orijinali ile kıyas yapacağın için oyun sana zevk vermek yerine çileye dönüşür. optimizasyon konusunda haklılar oyunların sorunları var çünkü mobil oyun ekibi oyunu yaptı ancak bu hikayeleri bilmiyorsan oynanır.