GTA online The Felece a Job (Rehber)

Bu konuyu okuyanlar

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Bugün bir rehberle karşınızdayım üste ismini verdiğim vurgun nasıl yapılır ondan bahsedeceiim bu işe yeni başlayan arkadaşlar okusun haydi başlayalım

The flece a Job nedir = bir bankadır los Tantousun batısındaki icin y yoldadır bu yol Sandy shores a Ve Paleto Bay e gider

Setuplar =

Setup 1 = bankayı incelediğiniz kameralara baktığınız bir görevdir bu görevde lesterın telefonundan bankayı incelersiziniz burada 1 kişi arabayı sürer ve bir kişi Hack Yapar oyunun İlk Hackidir
Ve kolaydır yapamıyorsanız alta Nick bırakıcam beni ekleyin oradan ve sonrada gerekli eşyaları Eve götürüp Tamamladığınız bir bölümdür Efendim kendisi

Setup 2 = Kuruma adlı bir arabayı yasa dışı bir araba alma satma yerinden kaçırmanız gerek bunu yaparken ağır bir çatışmaya gireceksiniz silahlarınızı hazırda tutun ondan sonra zırhlı araçla Lesterın fabrikasına gidersiniz bunu yaparken Asyalılar sizi kovalayacakdır

Grup= Evet okadar Gerald Simeon görevlerini tek başımıza yaptık anan bu soygun için aynı şey değil artık bu soygun için iki kişi lazım diğerleri için 4 eğer yani bir arkadaş grubuyla oynamak her zaman senin karınadır

PARA= Para zorluğa göre değişir 96000 binden 141000 bine kadar değişebilir ama adil olunuz 50 50 bölüşün bu bir oyun gerçek olmayan bir sanal para için kavga ortamı oluşsun istemeyiz

Evet yazımı umarım beğenmişsinizdir Steam ismim Berat yapıcı anonyomus logosu var pp de beni eklersiniz beraber vurgunlar yapabiliriz!

Not= Bukadar diyorum şunu ekleyen bir kişi çıkmadı yav ???

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Rehberleri birleştir istersen. GTA5 şu görevler şöyle yapılır diye. :)

Son mesajlar