GTA IV Sistem Gereksinimleri/Sistemim

Bu konuyu okuyanlar

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı. GTA IV Alıcam sizce kaldırır mı ? İncelikleriyle anlatırsanız low da veya medium grafiklerde oynayabilirmiyim v.s hızlandırma yollarını ...
sistemim:

Ekran Kartım (Düşük ama COD 4 lowda 30-70 FPS alıyodum
Bu sistemle kaldırır mı ? Nasıl oynarım arkadaşlar anlatırsanız sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler ... İyi Forumlar :))

Ekli dosyalar

• ScreenShot_20160409123639.png
    ScreenShot_20160409123639.png
    6.3 KB · Görüntüleme: 847
  • ScreenShot_20160409123615.png
    ScreenShot_20160409123615.png
    8.1 KB · Görüntüleme: 594
Son düzenleyen moderatör:
Peki oynayabilmem için ne yapmam gerekir illa sistemi mi yükselticem ?
Ben COD 4 Low da 60 fps alıyodum ?
COD 4'le aynı sistem gereksinimleri nerdeyse

bud

Profesör
Cezalı
Onboard noluyor abi ?

Dahili grafik birimi diyebiliriz. Anakartta chipset içinde veya işlemci içerisinde gömülü olan grafik çipleri. Asıl amaç sadece ekrana görüntü aktarabilmek, film izletmek, günlük kullanım, internet ve bazı düşük sistem gereksinimli oyunları açmak amacı ile kullanılan grafik birimleri. Günümüzde daha performansı dahili grafik birimleri üretiliyor ama seninki ve benim bahsettiklerim bunların dışında.
Sende bulunan, GTA 4 gibi grafikleri diğer oynayabildiğin oyunlara nazaran daha iyi ve daha iyi bir grafik birimi gerektiren oyunlarda ihtiyacını karşılamaz. Ayrıca GTA 4 PC platformu için sonradan çok sıkıntılı bir şekilde çevrildiği için, her ne kadar optimizasyonda iyileştirmelere gidilse de temelde sıkıntılı bir oyun. Yani olması gerekenden daha kötü performansta alabileceğin bir oyun. Buda ek olarak G41 onboard ile olmaz yani.

bud

Profesör
Cezalı
Aygıt yöneticisinin görüntü bağdaştırıcısı kısmında gözüküyorsa vardır istersen orayı kontrol et.

Alecont

Profesör
Benim yıllar önceki laptopumda 780 mb intel hd graphics, intel celeron b815 ve 2 gb ram vardı arada kasıyordu ama gölgeleri kapatınca oynanıyordu 30 fps de. Gölgeler açıkken kasıyordu ama

Ayarları yaparım sıkıntı yok :D Çok kasar mı low'a alsam akıcı olsun yeter grafikten feda ederim Ben COD4 Oynadım low'da 50-60 FPS bunda da alabileceğimi düşünüyorum...

Kaldırır ama gölgeleri kapat.Güncelleme full tamamla.Ortalama normal düzeyde grafik ayarlarıyla 600 mb ekran kartı kullanır.O civarda oynanabilir.Çözünürlükte 1280 i geçirme.

burhan_52

Asistan
Ram 8 gb ddr3
Ekran karti amd r7 m360 2 gb
İşlemci intel i5 6200u
Ekran cözunurlugu 1920×1080
Gta 4 icin yeterlimi

intel graphic 540 gforce a göre biraz daha zayıf kalıyor malesef shader olarak . ekran donanımların oyun için değil daha çok ağır yazılımları performanslı açabilmek için kullanılan donanımlar autocad photoshop gibi .. o yüzden kasma yapabilir . amd ekran kartları genel olarak zaten yazılım üzerine üretilmekte nvidia oyun kartları üreticisidir . KISACASI DÜSÜK AYARLARDA OYNAYABİLİRSİN !!!

Ram 8 gb ddr3
Ekran karti amd r7 m360 2 gb
İşlemci intel i5 6200u
Ekran cözunurlugu 1920×1080
Gta 4 icin yeterlimi
intel graphic 540 gforce a göre biraz daha zayıf kalıyor malesef shader olarak . ekran donanımların oyun için değil daha çok ağır yazılımları performanslı açabilmek için kullanılan donanımlar autocad photoshop gibi .. o yüzden kasma yapabilir . amd ekran kartları genel olarak zaten yazılım üzerine üretilmekte nvidia oyun kartları üreticisidir . KISACASI DÜSÜK AYARLARDA OYNAYABİLİRSİN !!!

SDN Son Haberler

Son mesajlar