GTA IV Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ygulamanın yanyana yapılandırılması dogru olmadıgından başlatılamadı diyo oynu internetten indirdim bi yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar gta 4 ü yukledim oyunu açtım play dedim hani adamlar geçior ya resimleri geçior ama oyun açılmıor nolur yardım edin play diyorum adamların resimleri geçip duruo ama oyun başlamıyor nolur yardımcı olun allah rızası için nolur yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benimde oyun oRJİNAL hani play e basınca üste yan yatmış dikdörtgen şekilinde bir siyahlık çıkıyo 1 saniye sonra kapanıyo yani mausu hareket ettirecek zamanın olmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasim bak gta 4 un klasorune gir bendede olmuo sonunda yaptim gta klasorlerinden windiws update yi bul onu calistir en sonunda bitince bi bakmisin olmus

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yav konu hortlamışta banada yardım edermisinz dün razor 1911 crack kurdum oynadım sorunsuz çalıştı ama bu gün oyuna tıkladığımda açılıyo sarı r tam çıkcakken oyundan atıyo neden :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunu kurdum skip logın dedim playa tıkladım uyarı çıktı oka tıkladım bir uyarı daha çıktı ok dedim açılmadı:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla gta 4 oynayacaksan bilgisayarda değil. ps3 de oynayacaksın. gta4, call of duty ve gta 5 gibi oyunları kesin olarak çalıştırabilmeniz için ps3de oynayacaksın. bilgisayarda oyun oynanmaz. sürekli hata verir bilgisayarlar. oyun ps3de oynanır. ps3e al oyunu tak kur hemen oyna. hata derdi yok ps3de.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar siz niye bu kadar gta 4 oynamak istiyorsunuz ki? illa çok gerçekci gta istiyorsanız çıkın dışarı bakın etrafa. herşeyin size ne kadar yakın ve gerçekci geldiğini görün. gta 5 den daha gerçekci. isterlerse gta 10 çıkarsınlar. gerçek hayatta ki gibi gerçek olamaz hiç bi gta. illa gerçekci bi gta oynamak istiyorsanız neden gta 4? dışarı çıkın bi bakayım ilk gördüğünüz arabayı durdurup içinden adamı çıkartıp kendiniz sürün bakayım ha? yapamassınız bunu değil mi? işte ne kadar gerçekci oluyor yapamadığınız zaman. :D.

macromen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende gta 4 kurdum çalışmıyor cd 1 taktıgım zaman oynayabiliyorum orjinal lisanlı oyunda neden bunu yapar yardımcı olurmusunuz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende gta 4 kurdum çalışmıyor cd 1 taktıgım zaman oynayabiliyorum orjinal lisanlı oyunda neden bunu yapar yardımcı olurmusunuz

Son mesajlar