Rehber GTA 6 Hakkında yeni söylentiler !

sharp44

Doçent
16 Nisan 2020
739
352
63
23
Enis Kirazoğlu'nun yeni paylaştığı videoyu izledim ve gta 6'da bütün gta serilerinde olan iğneleyici mizah bakış açısı olmayacağını öğrendim. Nedense içimde gta 6 çok da iyi olmayacak gibi bir his var. Sizin de fikirlerinizi alalım.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
13 Ağustos 2019
3,605
3
4,239
358
Rockstar GTA 6'da kendini aşırı kısıtlayacak, en azından mizah açısından. He öyle aşırı iyi bir mizah mı vardı, hayır ama olsa daha güzel olurdu.

serj

Müdavim
Müdavim
27 Ağustos 2019
1,757
3
2,947
358
24
İğneleyici mizah bakış açısı yok mu? GTA'nın G'si gitti, Theft Auto oynarız artık.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
29 Şubat 2020
3,582
5
3,926
358
Rockstar kendini aşırı kısıtlayacak.
Oyunda daha çok Mafia ve GTA karışımı yarı ciddi bir ortam olacak ve cinsiyetçi-iğneleyici mizah anlayışı ortadan kalkacak.
Grafik konusunu konuşmaya gerek yok ama çok güzel grafikleri olur.
Keşke oyun Güney Amerika'da geçseydi ama vazgeçmişler.
Bence grafikleri yüzünden beğenilecek ama hikaye konusunda bir şey diyemem.
Bir de kadın karakterimiz olacakmış.

sharp44

Doçent
16 Nisan 2020
739
352
63
23
Dostlar karakterlerin kaçı bilmiyorum ama lgbt karakter olacakmış ekşide okudum
Hocam iyice popüler kültür kölesi olmuş gibime geldi şimdi bunu okuyunca :D Senaryo kısmı sanırım beklentilerin altında olacak. Free mode kısmına şüphe yok en azından, orasını güzel yaparlar.

James Howlett

Müdavim
Müdavim
26 Ekim 2020
5,317
4,504
1,358
35
Hocam iyice popüler kültür kölesi olmuş gibime geldi şimdi bunu okuyunca :D Senaryo kısmı sanırım beklentilerin altında olacak. Free mode kısmına şüphe yok en azından, orasını güzel yaparlar.
Artık bilemiyorum neler yaşanacak hem story de hem free mod ta ?

O gay bar senin bu gay bar benim gezecez save den çıkınca erkekle beraber pembe çarşaflı peluş kelepçeli şekilde uyanırız ?