Gta 5i kaldıracak Masa Üstü

Bu konuyu okuyanlar

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SSD Önermemişiniz siz çok önemli degil heralde ssd

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
SSD Önermemişiniz siz çok önemli degil heralde ssd
Günümüzde toplanan her bilgisayarın içerisinde SSD olmalıdır. Tabiki DVD okuyucu gibi olması şart değil, ancak para varsa ve almadıysan , yeni bilgisayarı boşuna almışsın demektir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyuncu klavye ve mouseleri oldukça rahat bir deneyim sunuyorlar. Özellikle mekanik klavyeler bu konuda çok iyi ancak fiyat olarak biraz pahalılar. Daha önce önerdiklerimi alın.

Bu arada vatan bilgisayar da %30 indirim sona erdi. Bir daha ki hafta sonuna kadar almayın.

Ses sistemi

http://www.vatanbilgisayar.com/inspire-t6160-5-1-speaker.html#genel-bakis
Yukarıda geçmiş edifer adı ancak neticede creative önermişsin yine :D edifier oldukça güzel. 200 lirayı bu çöpe vermeye gerek yok :(

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Günümüzde toplanan her bilgisayarın içerisinde SSD olmalıdır. Tabiki DVD okuyucu gibi olması şart değil, ancak para varsa ve almadıysan , yeni bilgisayarı boşuna almışsın demektir.

Yukarıda geçmiş edifer adı ancak neticede creative önermişsin yine :D edifier oldukça güzel. 200 lirayı bu çöpe vermeye gerek yok :(

:) Doğrudur, Başta edifier önerdim ama o modelden hiç bir yerde stoklar da yok. Ürünün artık Ülkemizde satışı yapılmıyor. Arkadaşın almak istediği philisp ile benim önerdiğim creative'nin fiyatı aynı. Hafta sonu %30 indirimle 160 Lira oluyor.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
:) Doğrudur, Başta edifier önerdim ama o modelden hiç bir yerde stoklar da yok. Ürünün artık Ülkemizde satışı yapılmıyor. Arkadaşın almak istediği philisp ile benim önerdiğim creative'nin fiyatı aynı. Hafta sonu %30 indirimle 160 Lira oluyor.
Logitech Z506 alınabilir. Fiyatı biraz yüksek ancak sesi oldukça güzel

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] dostum kendinle çelişiyorsun. Öncelikle 2000 liralık gayet iyi hazır pcler var. İstersen örneklerini atabilirim. GTA 5'in sistem gereksinimleri açıklanmadı ama şu sistemle ultra highta oynatır diyorsun. Sistem gereksinimlerini bilmediğin bir oyun için bu çok iddialı bir söylem ki bahsettiğimiz oyun gta 5 devasa haritalar hd kaplama paketleri detaylı modellemelerle donatılmış bir oyun.

Ek olarak bütün postları okumadım ama stok işlemci soğutucusu ile oyun bilgisayarı olmaz. Amd işlemcilerin çok ısındığını düşünürsek artı olarak sıvı yada çift fanlı bol yapraklı bir işlemci soğutucusuda gerekli.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
@basbeLası dostum kendinle çelişiyorsun. Öncelikle 2000 liralık gayet iyi hazır pcler var. İstersen örneklerini atabilirim. GTA 5'in sistem gereksinimleri açıklanmadı ama şu sistemle ultra highta oynatır diyorsun. Sistem gereksinimlerini bilmediğin bir oyun için bu çok iddialı bir söylem ki bahsettiğimiz oyun gta 5 devasa haritalar hd kaplama paketleri detaylı modellemelerle donatılmış bir oyun.

Bana 2000 Liraya GTA 5 oynatacak hazır bir masaüstü bilgisayar gösterir misin, Monitör dahil :) Şu an piyasa da en çok sistem isteyen ve grafik olarak en iyi oyun Crysis 3'dür. GTA 5 ne kadar sistem isterse istesin Crysis 3 kadar olmaz. Benim önerdiğim 2000 Liralık PC ile Crysis 3 High ayarlarda rahatlıkla oynanır.. Hazır 2000 Liralık bir masaüstü bir bilgisayar GTA 5 en fazla Low medium ayalar a oynatır..

Bunlar mı GTA 5 oynatacak? Bunlar GTA 5 sadece açar.. Kimisi açmazda.. Bilmediğiniz konular hakkında yorum yaptığınız gibi insanları da yanlış yönlendiriyorsunuz.. 2000 Liraya adama hazır PC mi önerelim. içersinde ki PSU anakart belli değil. 20 inçlik FULL HD olmayan dandik panele sahip monitörleri koyup bilinçsiz tüketicileri kekliyorlar.. Artık hazır bilgisayarın çoğu da monitörsüz satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cdhbi4770a-core-i7-4770-34ghz-8gb-1tb-windows-8-20-led-masaustu-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd500640&categoryId=34

http://www.vatanbilgisayar.com/d7u19ea.html#ozellikler

http://www.gold.com.tr/dell-optiplex-7010mt-masaustu-pc_u

http://www.teknobiyotik.com/noteboo...hz-4gb-500gb-freedos-masaustu-pc-d5s30ea.html

http://www.teknobiyotik.com/noteboo...-3-2-ghz-4gb-ram-500gb-hdd-w7-w8-c5x65ea.html

Forumda böyle kişileri görmek üzücü, Gelenin nokta da tavsiye isteyen tavsiye verenden daha tecrübeli çıkmış. Diyecek söz yok...

1987

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
GTA 5 Pc çıkmadan daha kavgası başladı :dirol:

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bana 2000 Liraya GTA 5 oynatacak hazır bir masaüstü bilgisayar gösterir misin, Monitör dahil :) Şu an piyasa da en çok sistem isteyen ve grafik olarak en iyi oyun Crysis 3'dür. GTA 5 ne kadar sistem isterse istesin Crysis 3 kadar olmaz. Benim önerdiğim 2000 Liralık PC ile Crysis 3 High ayarlarda rahatlıkla oynanır.. Hazır 2000 Liralık bir masaüstü bir bilgisayar GTA 5 en fazla Low medium ayalar a oynatır..

Bunlar mı GTA 5 oynatacak? Bunlar GTA 5 sadece açar.. Kimisi açmazda.. Bilmediğiniz konular hakkında yorum yaptığınız gibi insanları da yanlış yönlendiriyorsunuz.. 2000 Liraya adama hazır PC mi önerelim. içersinde ki PSU anakart belli değil. 20 inçlik FULL HD olmayan dandik panele sahip monitörleri koyup bilinçsiz tüketicileri kekliyorlar.. Artık hazır bilgisayarın çoğu da monitörsüz satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cdhbi4770a-core-i7-4770-34ghz-8gb-1tb-windows-8-20-led-masaustu-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd500640&categoryId=34

http://www.vatanbilgisayar.com/d7u19ea.html#ozellikler

http://www.gold.com.tr/dell-optiplex-7010mt-masaustu-pc_u

http://www.teknobiyotik.com/noteboo...hz-4gb-500gb-freedos-masaustu-pc-d5s30ea.html

http://www.teknobiyotik.com/noteboo...-3-2-ghz-4gb-ram-500gb-hdd-w7-w8-c5x65ea.html

Forumda böyle kişileri görmek üzücü, Gelenin nokta da tavsiye isteyen tavsiye verenden daha tecrübeli çıkmış. Diyecek söz yok...

Seviyemi koruyacaktım ama cahilin önde gidenisin. Daha çıkmayan bir oyuna sistem gereksinimi biçiyorsun crysis 3'ten daha yüksek sistem isteyen oyun yok diyorsun. Önerdiğin sisteme soğutucu fan ilave etmeyip dvd-rw ekliyorsun. Kusura bakma dostum ama hiç bir şeyden anladığın yok. Kulaktan dolma bilgilerle gelmiş burada ahkam kesiyorsun. Kimsenin git hazır sistem al dediği yok ama 2000 liraya da gayet iyi hazır sistemler var. Bir de üşenmeden gitmiş sağdan soldan link bulup buraya atmışsın. Yahu birader sistem gereksinimleri AÇIKLANMADI oyunun. Çıkıp çıkmayacağı bile meçhul kafana göre bu sistem açar bu sistem açmaz ultrada oynatır vs vs. Ayrıca Crysis 3 en yüksek sistem gereksinimi isteyen oyun değil. Crysis 3'ten daha fazla sistem gereksinimleri isteyen oyunlar mevcut. Git araştır bul. Bulamazsan gel bir bir linkleri koyarım buraya. Asıl forumda senin gibi her şeyi ben bilirim havası içinde insanları yanlış yönlendirenleri görmek üzücü. Tam bir nick entry uyumu içindesin.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Seviyemi koruyacaktım ama cahilin önde gidenisin. Daha çıkmayan bir oyuna sistem gereksinimi biçiyorsun crysis 3'ten daha yüksek sistem isteyen oyun yok diyorsun. Önerdiğin sisteme soğutucu fan ilave etmeyip dvd-rw ekliyorsun. Kusura bakma dostum ama hiç bir şeyden anladığın yok. Kulaktan dolma bilgilerle gelmiş burada ahkam kesiyorsun. Kimsenin git hazır sistem al dediği yok ama 2000 liraya da gayet iyi hazır sistemler var. Bir de üşenmeden gitmiş sağdan soldan link bulup buraya atmışsın. Yahu birader sistem gereksinimleri AÇIKLANMADI oyunun. Çıkıp çıkmayacağı bile meçhul kafana göre bu sistem açar bu sistem açmaz ultrada oynatır vs vs. Ayrıca Crysis 3 en yüksek sistem gereksinimi isteyen oyun değil. Crysis 3'ten daha fazla sistem gereksinimleri isteyen oyunlar mevcut. Git araştır bul. Bulamazsan gel bir bir linkleri koyarım buraya. Asıl forumda senin gibi her şeyi ben bilirim havası içinde insanları yanlış yönlendirenleri görmek üzücü. Tam bir nick entry uyumu içindesin.

Bu olmadı :) Sizden daha iyi birşeyler bekliyordum, En azından yukarı da ki mesajınızda 2000 Liraya GTA 5 oynatacak hazır bir masaüstü bilgisayar gösterseydiniz. Siz benim gibi sağ'dan soldan da gösteremediniz çünkü, öyle bir hazır masaüstü bilgisayar yok :) Benim önerdiğim PC GTA 5 her türlü oynatır ama sizin önereceğiniz Hazır masaüstü bilgisayar bırak oynatmayı oyunu açsa iyi :) An itibariyle 2.920 mesaj sayım var, Bu mesajlarımın neredeyse hepsi bu tür konular hakkında, Bir tane boş mesajım yok. Profilime girip bu konular da ne kadar tecrübeli olduğumu görebilirsiniz. Bu konular da ben ve birkaç arkadaş dışında yorum yapan da yok dolasıyla bu konuda muhatabım değilsiniz. Bildiğinizi sandınız ama resmen çuvalladınız :) O kadar mesaj sayısına o kadar bilgisizlik kötü oldu. Tecrübesiz biri yapsaydı cevap bile vermezdim. Cahil dediniz ama monitör konusunda sorunlarınıza cevap verdiğimi de unutmayın, Bu konular da size de yardım etmişliğim var. Başka da birşey demiyorum. Benim bu konuda muhatabımlarım bellidir..

http://forum.shiftdelete.net/member.php?u=84487

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bu olmadı :) Daha iyi birşeyler demenizi bekliyordum ama yukarı da ki mesajınızda 2000 Liraya GTA 5 oynatacak hazır masaüstü bilgisayar gösterecektinız. Siz benim gibi sağ'dan soldan da gösteremediniz çünkü, öyle bir hazır masaüstü yok :) Benim önerdiğim PC GTA 5 her türlü oynatır ama sizin önereceğiniz Hazır masaüstü bilgisayar bırak oynatmayı oyunu açsa iyi :) An itibariyle 2.920 mesaj sayım var, Bu mesajlarımın neredeyse hepsi bu tür konular hakkında, Bir tane boş mesajım yok. Profilime girip bu konular da ne kadar tecrübeli olduğumu görebilirsiniz. Bu konular da ben ve birkaç arkadaş dışında yorum yapan da yok dolasıyla bu konuda muhatabım değilsiniz. Bildiğinizi sandınız ama resmen çuvalladınız :) Başka da birşey demiyorum. Benim bu konuda muhatabımlarım bellidir..

Dostum sen beni anlamıyorsun. Cidden anlamıyorsun. 2922 mesajının hepsi bu konuda ise desene boşuna post kasmışsın. Çıkmayan bkz üzerine basakarak ÇIKMAYAN hatta altı çizili yazayım belki kafanıza girer ÇIKMAYAN bir oyunun neye göre sistem gereksinimlerini belirleyip bu oyunu ultrada açar diyorsun yada şu sistemler oyunu açmaz diyebiliyorsun. Kafana göre 2000 liraya toplamışsın bir sistem en iyisi bu her şeyi açar en iyi grafikli oyun crysis vs vs vs. Forumda kaç kişi şu boş mesajlarına bakıp gülüyordur Allah bilir. Muhatabın olamadığım için ne yalan söyleyeyim sevindim. Çünkü ne desem anlamak istediğin yerleri cımbızlıyorsun.Haklı çıkıcam diye yaptığın yanlışın üzerine bu kadar gitme unutma biliyorsan paylaş bilmiyorsan sor. Sen bilmiyorsun paylaşmaya çalışıyorsun battıkça batıyorsun. Hadi sana iyi forumlar. Bu mesaja da cevap vermek için yorma kafanı. Git biraz crysis 3 oyna sen. He unutmadan en yüksek grafikli oyun ve sistem gereksinimi en yüksek oyun crysis 3 önerdiğin 2000 tl'lik sistemde Gta 5'i ultra high mega full hd AA açar ama crysis 3 daha iyi grafikli ama Gta 5 i açar.

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konuya bir açıklık getireyim. ben ilk gta5 dedim ilk sayfada çıkıp çıkmayacagı kesin deyince bakarsanız GTA4 e çevirdim o yüzden kavgaya girmeyin.

bu arada samilcan senin daha güzel bi sistem önerin varsa bekliyoruz sagdanda olsa soldanda olsa adam bilgi verdi ve yardımcı oldu sagolsun burda onu yapamayan arkadaşlarda var.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Tartışma çıkarmaya gerek yoktu bence. GTA 5 hakkında şunu biliyoruz ki, 256MB ekran kartı ile %30 grafik, %20 mesafe renderı ayarında PS3'lerde çalıştı. Bu da demek oluyor ki GTA4 oynatan her bilgisayar, GTA5i aynı ayar hatta daha da üstünde oynatır. O yüzden sistem gereksinimleri hemen hemen belirli. PC ye çıkar çıkmaz orası ayrı mesele. İnternetteki fps testleri üzerinden de hangi ekran kartı ile hangi oyunda ne yapılabileceği çok net çıkar :)

TyC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yahu GTA 5 un sistem gereksinimleri max Payne 3 ile hemen hemen aynı olur. Sadece harita genişliği boyutta bir farklılık olmasına sebebiyet verir.

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
gta5 o önerilen ekran karti ilede oynanmiyaksa full ayarda çikmasina gerek yok zaten:D

1987

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
tamindir de yazan özellikler % 100 fake

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bazı ailesel sorunlardan dolayı masa üstü toplayamıyorum
2.000tlye güzel bir leptop önerecek varmı oyunları çok yüksek olmasada orta ayarda oynayabilecegim