GTA 5 Verecek var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
Atayım mı bir Memz veya Wannacry? :D

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Online kısmının tadı kalmadı artık. Çok fazla hileci dolu. Ama çoğu insanı cezbediyor yine de.

OrTomaS

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Yardimla enayi gormeyi ayni zannetmemeli gencler. ?

Gta5 oynamazsan ölür müsün ? Ac mi kalirsin acik mi kalirsin?
Bunun adina pintilik denilebilir, enayi yerine koymak denilebilir ama yardimseverlik denilemez
Tek istediğüm şey şu online oynayabilmek akşam arkadaşlar toplanacak hallederim dedim de neyse ekşi sözlükte uzatıyorlar herşeyi demişlerdide inanmamıştım

Grkm34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler merhaba ben epic gamesin bedava gta 5 dağıttı zaman yoktum acaba almış bir arkadaş varsa verebilirmi yardımcı olmak isteyerseniz yazın lütfen özelden konuşalım gta 5 ne yapıcaksın derseniz eğer hala oynayamadım evet yıl 2020 oynayamadım ve korsana karşıyım bu yüzden crack filan olmuyor hadi iyi günler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet beyler yokmu kimse ya cidden çok iyi olurdu vallahi ya inşalah yasaklı değildir böyle bir konu

Bir tane veririm belşe tabi istersen

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hadi abicim cami onune ?

Son düzenleyen moderatör:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Sana bir abi tavsiyesi durumunu izah etmişsin forumdaki üyelerde fikirlerini beyan etmişler. İnatlaşmak yerine konuya devam etmenin veren yok mu diye ısrar etmenin ne anlamı var ? Demek ki bedava veren yok diyeceksin. Parayla verenlerinde tutarlarını karşılaştırırsın alıp almamakta sana kalmış bir şey.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Herkes maalesef vermek zorunda değil bir, ikincisi bedava GTA kalmadı iki. Sana şunu demek istiyorum, bana işlemci lazım mesela ve forumda dilenmeye çalışsam rezil olurum. Elektronik parçaları zaten hiç bedavaya vermezler çok eski ya da bozuk olan şeyler dışında. Yani hayat maalesef böyle canım. Başka forumda da böyle olabilir büyük ihtimalle.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Ban yedi artık uzatmanın bir anlamı kalmadı. Kendi düşen ağlamaz derler. Gider artık farklı forumlarda burası hakkında forumdakiler hakkında küfür eder istediğini söyler. Sanki böyle insanlarla hiç karşılaşmadık sonucununda ne olacağı belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...